Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz lány (22),16 év korkülönb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lány (22),16 év korkülönbség, barátság extrákkal? Működhet?

Figyelt kérdés

Nemsokára 22 éves leszek és még szűz vagyok, semmilyen kapcsolatom nem volt még (barátom se). 3 hónapja ismerem az egyik lakótársamat (egy házban lakunk), aki egy 37 éves férfi és normális, becsületes, dolgozó ember. Amikor egy hónapja közölte velem, hogy szerelmes belém, azt hittem, csak viccel, de kiderült hogy nem. Január óta nem volt senkivel, és előtte is nagyon szerencsétlen esetei voltak a nőkkel, szóval szerintem már nagyon hiányolja a kapcsolatot, de főként a szexet. Mikor tudtára adtam, hogy nem voltam még senkivel, csak annyit mondott, hogy lehetne a "tanárom", biztos nem bánnám meg, és mind a ketten jól is járnánk vele (itt utalt a 'barátság extrákkal' helyzetére).


A helyzet az, hogy nagyon szeretnék már kapcsolatot, de nem vagyok biztos benne, hogy ővele ez menne, a korkülönbség miatt (ha én még nem is foglalkoznék vele, a környezetem, a családom elítélné). De a lényeg az, hogy én igazából nem pont a szexre vágyom, hanem olyan apróságokra, mint odabújni valakihez filmezés közben, ölelni vagy egy puszit adni neki (nagyon a kőkorban élek ezekkel a romantikus vágyaimmal, nem nagyon tartja ezeket fontosnak már senki, mindenki csak a szexre megy...). Tehát amire én vágyom, az főként egy kis intimitás, kényeztetés, de szex nélkül.


Ő szintén társat keres magának, de nála nagyobb a hangsúly az együttléten, mint bármi máson.


A helyzet az, hogy gondoltam rá, hogy akkor mi ketten, mert igazából vonz a gondolat, hogy lenne valakim, és tényleg tanulhatnék tőle pár dolgot a kapcsolatok terén, szóval én úgymond "jól járnék", viszont nem hiszem, hogy az ő esetében én elég lennék, mert nem tudom neki megadni azt, amire vágyik. Lehet, hogy túlságosan is nagy dolognak tartom a szüzességem elvesztését? Ugyanis azért nem akarok vele lefeküdni, mert "az igazira várnék", hogy azé legyen az első. Ha nem lennék szűz, akkor nem gondolkoznék ilyeneket, nem is tettem volna fel a kérdést.


Röviden összefoglalva ellentétes érzéseim vannak, olyan ez, mint hogy az szívem mást mond, mint az eszem. Ki akarom próbálni (úgy mindenestől), milyen az, ha van párom, de félek a következményektől... Mi van, ha teherbe esek? Nagyon nincs még itt az ideje, és a szüleim reakciója se lenne semmi.


Nem volt túl egyértelmű maga a kérdés, szóval ha válaszokat nem is, de véleményeket, hozzászólásokat kaphatnék? Megköszönném.



2015. szept. 13. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet. Ha ő szerelmes beléd, akkor elég nehezen fogja elfogadni, ha te rájössz, hogy nem akarsz többet a szexnél. Te mivel tapasztalatlan vagy, könnyen lehet, hogy nem fogod tudni elkülöníteni a szexet az érzelmektől. Ráadásul így, hogy lakótársak vagytok, külön bonyolódik a dolog.
2015. szept. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Imádni való lány vagy,szerencsés az a pasi aki majd mindenesül megkap.

A lakótársad nem szerelmes beléd csak megkívánta a tested,ez nagyon nem ugyanaz.

Szerintem nem kéne belemenned.Esetleg kérd a türelmét a szex terén,mondd meg neki,hogy előbb szeretnél egy kicsit ismerkedni és csak ezután dönteni.

Én is annyi idős vagyok mint a lakótársad,ha szeretnél kérdezni vagy beszélgetni nyugodtan írhatsz.

2015. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

szerintem jobban jársz ha írsz nekem és nem egy lakótárssal próbálkozol főleg ha számít a kor is!

27F

2015. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha szerelmes lenne beléd, akkor nem "barátság extrákkal" dolgot akarna, meg tanár bácsizni, hanem kapcsolatot, szóval nem szerelmes beléd, csak megdöntene. Főleg, hogy írod, hogy szexhiánya lehet, pont kapóra jön a naivitásod.

2. Nem jó ötlet, mert te kapcsolatot akarsz szex nélkül, ő meg szexet kapcsolat nélkül. Most ez hülyén hangzik, de nem találkozik a kereslet-kínálat. Azt tanácsolom neked, keres egy olyan srácot, akivel szexelni is akarsz, nem csak ölelkezni.

3. Nem járnál jól ezzel a kapcsolattal, mert párkapcsolati szinten ugyanolyan tapasztalatlan maradnál, mert ugye nem csak szexből áll normális esetben. Vagyis ezzel nem tudod kipróbálni "úgy mindenestül" milyen ha van párod, mert nem lesz, csak majd néha kufircoltok egyet... Sőt még lehet, hogy bele is szeretnél, ő meg csak kihasználna.

3. Ha most felmerül benned a félelem a teherbeeséstől, akkor tényleg nem való még neked ez a dolog. Normális esetben (párkapcsolatban, nem barátság extrákkalban) nem az járna ilyenkor a fejedben, hogy mi van ha terhes leszek, hanem vele akarnál lenni (megfelelő védekezés mellett!), és igen terhes is lehetsz, ez is benne van a pakliban! Mérlegelni kell, hogyha ilyen megtörténik bevállalnád-e egy szexkapcsolat "gyümölcsét" vagy elvetetnéd/örökbe adnád...

Összegezve én azt tudom neked mondani, hogy ne menj bele! Keress egy normális srácot, aki nem csak megdugni akar, és akivel te is szeretnél együtt lenni (az ágyban is)! ;) Ezt a fazont meg hagyjad, keressen korban hozzáillő nőszemélyt, ne fiatal lányokat etessen be! Értelmesnek látszol, de még tapasztalatlan vagy, ne hagyd, hogy kihasználjon!

2015. szept. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon a kőkorban élek ezekkel a romantikus vágyaimmal, nem nagyon tartja ezeket fontosnak már senki, mindenki csak a szexre megy..."


Nem tudom milyen világban élsz, vagy milyen emberekkel ismerkedsz, de az érett, értelmes embereknek szintén fontosak ezek az "apróságok".

2015. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Te magad leírtad a választ: "Röviden összefoglalva ellentétes érzéseim vannak".

Mindig hallgatni kell a megérzésekre. Ha nincs egyértelmű megerősítés, pozitív érzés, hogy "igen ez kell nekem", vagy "ezt szeretném", akkor nem szabad belemenni, mert megbánod később.

Legalábbis én a helyedben inkább nem mennék bele vele, ha nem érzed 100% biztosra, hogy te is akarod.

2015. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Megtetted?
2017. júl. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megtetted? :D
2018. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem, semki nem lett, bele se kezdtünk semmibe se. Elvoltunk mint lakótársak, de semmi más. Azóta két éves boldog párkapcsolatom van, 2 évvel idősebb narátommal, és fülig szerelmesek vagyunk egymásba. :)
2018. ápr. 6. 09:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó ezt olvasni kedves Kérdező! Kívánok még nektek sok, boldog, együtt töltött évet! :)
2018. ápr. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!