Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit láthat bennem egy külföldi...

Mit láthat bennem egy külföldi énekes, miért keresi a társaságomat, ha ráadásul még idősebb is 16 évvel?

Figyelt kérdés
Pár hónapja beszélgetek egy 36 éves énekes férfival és nagyon közvetlen meg aranyos. Igazából semmi extráról nem beszélünk csak arról h éppen mit csinál/csinálok stb. Igazából olyan az egész ,mintha régi barátok lennénk. Ilyen volt az első beszélgetésünktől kezdve. Tényleg nagyon közvetlen. Ő mondta h szeretné ha tartanánk a kapcsolatot . Az még okés ,hogy ismertebb személyként is tud nyitott meg kedves maradni ,illetve random emberekkel dumálni ...de 16 évvel idősebb ? Nem vagyok hozzá gyerek ? Mit gondolhat rólam ? Elég érettnek tart ? Jó ha nem akarna beszélni ,nem keresne. Viszont ha abból indulok ki ,hogy én az 5 évvel fiatalabbak sem tudnék már barátkozni ,akkor fura. Vagy ha betöltöd a 20-at,onnantól kezdve már nem számít a korkülönbség ? Tehát pl van olyan akinek szintén 10-15 évnél idősebb barátja is van ? Vagy fiatalabb ...Mit gondoltok erről ? Örülök hogy megtaláltuk a közös hangot csak nem tudom ,hogy ez ezen a szinten fog maradni vagy egyszer majd esetleg felveti ,hogy szorosabbra fűzhetnénk a kapcsolatot ? (barátságra gondoltam ).

2015. jún. 16. 04:01
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Pár éve már találkoztunk élőben és beszélgettünk is picit ,de nem emlékezhet rám . Nem üldözöm meg semmi , nem is foglalkoztam vele , de egy koncerttel kapcsolatban írtam neki 3 hónapja és onnantól kezdve beszélgetünk.
2015. jún. 16. 04:04
 2/15 anonim ***** válasza:
Pin*t
2015. jún. 16. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintem találna elérhetőbbet is ...
2015. jún. 16. 04:06
 4/15 anonim ***** válasza:
Talál is, de minél több van annál jobb. Azt hoszed te vagy az egyetlen akit fűzöget? Kis naiv ;)
2015. jún. 16. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem hittem azt . Meg nem fűzöget ,semmi olyat nem ír . Ez tényleg tök baráti. Inkább olyan mintha a bátyámmal beszélnék. Szóval NEM képzelek bele semmit! Elhiszem h mással is beszélget csak azt nem értem ,hogy miért akar barátkozni .
2015. jún. 16. 04:22
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szimpi vagy neki, élvezi a társaságodat, és úgy gondolja, ha úgy alakul, esetleg meg is dughat. Én is beszélgettem már 15 évvel fiatalabb csajjal a neten, én sem fűzögettem, és kb. ezek az érzések voltak bennem.
2015. jún. 16. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kiről van szó ?
2015. jún. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Dugni akar. :)

Nem szoktak ezek nyomulni, bedrogoznak egy bulin és csá, orrba-szájba dugnak.

2015. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy kivitelezné ,nem itt él.
2015. jún. 16. 21:41
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem erre a válaszra számítottam, de látom nagyjából mindenki egy véleményen van.
2015. jún. 16. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!