Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben a pénisz méret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben a pénisz méret mennyire fontos szempont a nőknek?

Figyelt kérdés
Tehát legtöbben elfogadják az átlagos 15 cm hosszút de sokaknak volt dolguk nagyobbal, 18-20 cm, és azzal lehet jobb volt mégis nem?
2015. szept. 17. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem kb 15 ös. most nem dicsekedni akarok de volt egy barátnőm aki 18 fiúval feküdt le. Aztán velem is. azt mondta hogy még sosem juttatták ilyen sokszor és ilyen brutális jó orgazmushoz. mit akarok ebből kihozni? a méret elég ha a technika megvan. (persze ki kell tapasztalni)
2015. szept. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 Beálltál 19-iknek. Ez durva.

Ráadásul barátnődnek nevezed.

2015. szept. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A barátomnak 16 centi (saját mérése szerint, tehát inkább fölé mért, mint alá), és pont ma volt, hogy háromszor is felszisszentem egy-egy hevesebb mozdulatra. Na most mi a csudát tudnék én kezdeni egy 20 centissel? Lehetne óvatoskodni, jaj, ne annyit, csak a végét dugd be, vagy lehetne fájdalmasan szexelni, esetleg másnap orvoshoz járni.

Szóval én nem tudom elképzelni, hogy azoknak a lányoknak, akik azt állítják, hogy nekik csak 20 centi fölöttivel jó, nekik milyen az alhasi anatómiájuk.

2015. szept. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 végül is nem volt a barátnőm, csak összejártunk. járás egyáltalán nem volt. de szó mi szó azért ez büszkeséggel tölt el hogy még egy ilyen csajt is maximálisan ki tudok elégíteni. :)
2015. szept. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel a hossz? A csajoknak a vastagság számít, attól lesz orgazmusuk. Ha nem extrém rövid bármilyen hossz megteszi, lényeg h vastag legyen (14 cm kerülettől felfelé). De gondolom ti vastagságot is vonalzóval mértek keresztbe...
2015. szept. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#3.al értek egyet, mindenki más belülről, nekem is sok tud lenni pár pózban a 15cm, 20cmt már nem lehetne élvezni, 17et is csak kényelmetlenül, de van aki bírja, vele, de szerintem neki is lehet hüvelyi orgazmusa egy 14cm-től
2015. szept. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Barátomnak 13 cm, nem senkivel sem volt még ilyen jó mint vele, bár neki vastag <3 a hossz nem számít.

Ő vele élveztem el először :D

2015. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy a hossz, ha jó pózt választasz, és elég vastag.
2015. szept. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!