Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon megdöbbentő, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megdöbbentő, ha egy férfi 30 évesen veszti el a szüzességét, akkor csókolózik először, érint meg lányt, vagy hallottatok már ilyenről?

Figyelt kérdés
2015. szept. 17. 01:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ő kérdezte meg, hogy megcsókolom-e, amikor ültünk egy McDonaldsban.
2015. szept. 19. 23:48
 12/16 A kérdező kommentje:
Előtte azt gondoltam, hogy ilyen nem létezik, de mégis akkor rám mosolygott a szerencse.
2015. szept. 19. 23:49
 13/16 anonim ***** válasza:

Nagy mázlid volt.

Én még nem vagyok 30, csak 29, de ez már nem nagyon számít. Még sosem volt egy randim sem, és soha nem kaptam pozitív visszajelzést egy lánytól sem. Pedig rengeteget kezdeményezek, nem vagyok félénk, jó kommunikációs készséggel rendelkezem, intelligens és humoros vagyok. Csak ott van, hogy az arcom rettenetesen ocsmány és még alacsony is vagyok. Voltak lánybarátaim, akik kerek perec meg is mondták, hogy a külsőm miatt soha nem fogok magamnak párt találni.

2015. szept. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Soha ne mond, hogy soha. Olyan nincs, hogy ocsmány arc, mivel vannak, akik a lelkedért szeretnek, a belső értékeidért. Volt ismerősöm, aki szintén, ha eufemisztikus akarok lenni, nem tartozott a nagy szépségek közé az arca miatt, később mégis több lány kedvelte minden értelemben.

Feladni nem szabad semmilyen életperiódusban. Unokatestévem 38 éves volt, amikor eljött érte a szerelem. Addig nem volt testi kontaktusa. A példák azt bizonyítják, hogy igenis van remény.

2015. szept. 20. 12:35
 15/16 A kérdező kommentje:
Lehet én másnak nem vagyon undorító, de férfiideál sem. A másik oka szerintem amiért addig nem sikerült, az bennem is kereshető. Rengeteg ideig viszonzatlanul szerelmes voltam valakibe. Azt mondtam magamnak, hogy amíg nem szerzem meg, senki másnak nincs kulcsa a szívemhez.
2015. szept. 20. 12:38
 16/16 anonim ***** válasza:

velem is ez volt... nem nagyon találtam lányt aki tetszett, kevés kezdeményezés volt, 31éves koromban volt az első szex, aztán volt 1 barátnő... aztán 30+sok éves koromra végre kibékültem vele, hogy meleg vagyok (egy melegdiszóban ez nagyon egyszerűvé és nyilvánvalóvá vált)- akkor elkezdtem randizni, mert hirtelen megjött a motivácó, szóval, ha ezerrel csinálom, akkor van legalább némi alkalmi kapcsolat. Azóta volt tucatnyi fiú - de nem könnyű, főleg egy tartalmas kapcsolat reménye, és néha elég depis vagyok, hogy nem tudtam 10-15 évvel korábban rájönni.

Szóval, van ilyen sztori is, akinek inge vegye magára,)

2015. okt. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!