Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok volt már "szerencsétek"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok volt már "szerencsétek" akkora méretű péniszhez amit inkább kihagytatok?

Figyelt kérdés
Olyan hatalmas - hosszú vagy vastag - volt amit nem engedtél magadba és inkább a nem , nem , nem , neeeeee ez már nekem is sok helyzet állt elő ?
2015. szept. 18. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

volt nagy méret de nem hagytam ki.

hazudott a srác 2 cm-t mert nem 23 cm volt neki hanem 21 de igazából azt sem nagyon élveztem :( szerintem tág vagyok nem is tudom.

2015. szept. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
rossz volt a szex ? vagy a pénisz miatt nem élvezted ?
2015. szept. 18. 16:47
 3/11 anonim ***** válasza:
rossz volt a szex, de nem úgy hogy béna volt hanem mert nem éreztem belőle sokat :/
2015. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Velem már történt olyan, hogy azt mondta a csaj: Köszi de inkább nem, felöltözött és elment :)
2015. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4. mi történt ??
2015. szept. 18. 16:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen, hamar és nagyon nedves leszek :D bármelyik elfér.
2015. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

b/sszus en nemtom ti hol éltek, vagy csak én vagyok burokba, de nekem 16,5 cm a farkam, és soha senki se mondta h kicsi, meg stb..még egy éjszakás csaj se.

élvezték, nem kicsit...

14 csajjal szexeltem eddig életembe, de panasz soha nem volt.

2015. szept. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már egy nagy mérettel rendelkező férfit egy sem küldene el, szemben egy kicsivel elátkozottat. Nekem 12cm kicsi és 3cm vékony. Elővettem és a nő majdnem röhögő görcsöt kapott. Mondta, hogy bocs de ezzel nem és kész. A többi sem élvezte ezzel a sz@r kis mérettel az együttléteket. Nem hibáztatom őket, hisz igazuk van. Átlag alatti sz@rral rendelkező hulladékra minek pazarolják az idejüket, mikor nagyobbakat halomszámra talál akikkel jobb is együttlét.
2015. szept. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Több férfival is dolgom volt, akinek (számomra) hatalmas pénisze volt. Mikor megláttam a farkukat, általában megkértem őket, hogy legyenek velem óvatosak, mert nekem ez a méret hatalmas. Lehet, hogy gyerekesnek tűnik a dolog, de én alapból szűk vagyok, így velem sajnos óvatosabban kell bánni, persze ha nem akarnak nekem fájdalmat okozni, de eddig szerencsém volt, és inkább aranyosnak találták a kérlelésemet, és nyilván imponált nekik, hogy nagynak találtam őket... :D Eleinte óvatosan, de aztán persze lehet durvulni. ;)

Egy volt, akinél komolyabban megijedtem, megkértem, hogy benne lenne-e csak orálban inkább. Egyből tudta, hogy miért mondom. De aztán csodásan kinyalt, nagyon nedves lettem, majd óvatosan végül a farkával is becsusszant. Alig fért be, és sajnos kissé kellemetlen volt fizikailag, ő meg azért nem élvezte, mert látta rajtam, hogy fáj. Így tényleg maradtunk az orálnál, ami viszont nagyon jó volt. Sajnos fizikailag nagyon nem illettünk össze "méretileg".



Jaj, #8-as... Sajnállak, de nem a méreted miatt.

Nekem 12 centis farkú pasival akkora orgazmusom volt, hogy...hogy...nagyon nagy. :D Tudott vele bánni, de baromi jól. Ne arra gondolj, hogy hú, most én ilyen kis pénisszel semmit nem tudok csinálni... Az előbb említett férfi egy percig sem gondolkodott azon, hogy neki most kicsi a farka, és most mi lesz. Úgy megdöngetett, hogy az hihetetlen.

Az a nő meg egy hülye volt, aki kinevetett. Nem a farkaddal van a baj, hanem a hozzáállásoddal. Persze megértem, hogy rosszul esett, hogy az a nő kiröhögött, de az a nő nem volt normális, más körökben keresgélj :) (ha igaz, amit leírtál).

2015. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Igaz amit írtam. Ez szép és jó amit leírsz, mert biztos léteznek ilyen KIVÉTELEK is mint te. A többség viszont szerintem nem így gondolkodik, elég csak a női webes fórumba beleolvasni. Olvastam már itt olyat, hogy önbizalom.. Igen mitől lesz vkinek önbizalma?!. Attól, hogy pozitív visszacsatolást kap a partnereitől, egy kicsi és vékony farok látványa meg biztos, hogy nem kelt pozitív képet egy nőben. Pont olvastam tegnap egy kérdést, ahol egy 12cm-es kisfarkú férj panaszkodott,hogy csalja a felesége emiatt.. Igen ez borítékolható volt, és én ennek a tortúrának nem akarom kitenni magam. Ha normális vastagsága lenne, akkor még talán lenne is esélyem egy normális hosszútávú kapcsolatra de így nem.. Vannak ilyen genetikai szemetek is, nekik jut az állandó pofáraesés, és alázás
2015. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!