Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt valami amit kihagytatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valami amit kihagytatok anyagi okok miatt és megbantatok?

Figyelt kérdés

Kis dolgokra gondolok , amit pl. Feleslegesnek gondoltatok, aztán utólag megis csak kellett volna?

Pl. Fotó kellék , valami dísz , meg egy cipő stb..


2014. okt. 1. 14:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Sokminden...Márkásabb, drágább ruhát vettem volna, ami ülés után se hajlik meg, hanem egyenesen áll egész este... Nem ismerős fotóst fogadtam volna, aki olcsóbban elvállalta, hanem igazán profit. Csokiszökőkút is jó lett volna.
2014. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Több is, szandál, cipő, gondoltam, hogy legalább kettőt kellene venni mindegyikből, de nem tettem, rá egy évre már nem kaptam olyan kényelmeset és azóta sem. Egy télikabát, tavaly tél végén nem vettem meg, most mentem arra és megszűnt az üzlet, sehol nem kapok már olyat amit ott kinéztem.
2014. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Esküvő témában vagyunk ám :))
2014. okt. 1. 14:58
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Naszut :(

Amugy kettanus eskuvonk volt, amit egyaltalan nem bantam meg!!! :)

2014. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

A fotóssal nem voltam megelégedve. Nem hivatásos esküvői fotós volt. Nálunk kísérletezett és azok a képek nem tetszenek. Lett jó kép is, de több a rossz:(

Fotóson ne spórol!

2014. okt. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Bocsánat, nem néztem meg, hogy a kategória esküvő! :-DDD

XD

2014. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Auto, sajnos anyagi okok miatt vettuk ezt, es megbantam inkabb vartunk volna es meg sporoltunk volna ...
2014. okt. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Fotós talán, mert ismerős csinálta, a képek jók lettek, de kicsit keveslem, illetve nem voltak csoportképek. Mondjuk így is sok lett, de inkább a buliról, nekem arról pl. pont elég lett volna a vendégek által készült fotó.

Cukrászt profibbat fogadtam volna, bár így is isteni finomak voltak, inkább a külleme nem volt olyan szép. De ő talán még maradhatott volna. Vőfély. Hát ő nem azt adta, amit ígért, kedves volt, de hát nem sok mindent tett hozzá a lagzihoz.

Zenészek, én nem örültem, hogy csak magyart játszottak, örültem volna külföldi számnak is. De összességében mivel rajtunk kívül senki nem tudta, hogy mi volt megbeszélve, így mindenki elégedett volt :) Jól éreztük magunkat!

2014. okt. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nincs
2014. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Profi fotós, ez az egyetlen, amit nem hagynék ki, ha visszamehetnék az időben :) De ez sem bánt túlzottan, szépek a képeink, de azért na, nem tökéletesek...
2014. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!