Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha megtörténne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha megtörténne?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam előbb, hogy milyen is lenne, ha egy lány akivel vagyok, spriccelős orgazmust érne el.

Engem nem zavarna, de tegyük fel a csaj zavarba jönne. (most beszéljünk egy fiatal, tapasztalatlan lányról akivel az első közös alkalom)

Ilyenkor mit kéne mondanom, hogyan érzékeltessem vele, hogy egyáltalán nem ciki, ne érezze magát rosszul?


Azért tartom valós megtörténésnek, mert elég sok lány fél attól, hogy mit gondol egy fiú a squirteléstől.


2015. szept. 19. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

"Imádom, hogy neked megy a spriccelés! Hmmm... Nyami..."

"Azta, de imádom, ha valaki tud spriccelni! Ez az egyik legjobb dolog a csajokban."

"Egész nap nézném, hogy spriccelsz. Imádom."


29N

2015. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld :)
2015. szept. 22. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!