Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megbeszéltük, hogy még várunk....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéltük, hogy még várunk. És mielőtt megtörténne úgyis megbeszéljük, hogy mivel védekezzünk és hogyan. Ezt a "megbeszélést" a barátomnak kell majd kezdeményezni ugye?

Figyelt kérdés

Én 16 vagyok,ő 17. 10 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást. Még mind a ketten szüzek vagyunk.

Eddig még csak pettingeltünk...

Az a kérdés,hogy ugyebár ha ezt majd megbeszéljük,akkor az azt jelenti,hogy úgy érezzük,hogy eljött az ideje...

Szóval a kérdés az,hogy várjam meg,hogy a barátom kezdeményezze majd ezt a beszélgetést,vagy kezdeményezhetem én is? Jobb ha ő kezdeményezni? Vagy szerintetek hogy a jobb?

Még én nem szeretném...de csak azért nem,mert szeretnék szépen lassan,sorjában haladni a dolgokkal. Ha ott a helyzet,akkor van hogy elvesztem a fejem,de tudom/tudjuk kezelni a helyzetet...

:)

Szóval mit javasoltok? Tanácsok is érdekelnek az ilyen helyzettel kapcsolatban,és persze az,hogy ki kezdeményezze ezt a beszélgetést...


Előre is nagyon köszönöm a válaszotokat! :-)


2009. júl. 4. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy ki kezdeményezi.Lényeg,hogy védekezzetek.
2009. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sztemis mindegy ki kezdeményezi.

de sztem ezt beszéld meg vele h temég nemakarod, és szeretnél szépes sorjában haladni.

a barátod is biztos azért nem kezdeményez, mert nembiztos benne h teis akarod. ha ezt megbeszélitek h mik az elképzeléseid, így sokkal ikönnyebb lesz.

2009. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos szerintem neked kéne kezdeményezni ezt a beszélgetést. Mivel a szex időpontja főként rajtad áll. A barátod mint gondolom sejted már most ha megkérnéd szívesen benne lenne. És azt is el kéne döntened előre te milyen módon szeretnél védekezni. Mert ha teszem azt a tablettás módszert választod időben el kell menni nőgyógyászhoz, meg úgyis te fogod szedni, szóval talán nem kell sokat beszélni ezen. Ha meg óvszert akkor általában a fiúk gondoskodnak arról, de akár felesben is vehetitek.
2009. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!