Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretném megviccelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném megviccelni a pasim, hogy terhes vagyok, hogyan tudnám megoldani h a teszt pozitív eredményt mutasson?

Figyelt kérdés
Youtubeon láttam ilyen szivatós videókat h a csaj ezzel viccelte meg a pasiját :D És kíváncsi lennék az én pasim h reagálna :D persze miután szétszivattam elmondanám neki :D ötletek mivel tudnám megoldani h tényleg hiteles legyen?
2015. szept. 20. 08:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

csaj szólok ez rossz vicc. engem egyszer megtréfáltak ezzel. ahogy kiderült hogy nem igaz rögtön a csajt kidobtam a p be. neki is mondtam hogy szar vicc volt.

sok sikert.

2015. szept. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sok esetben elsülhet így de tudom h ez miatt a pasim nem dobna
2015. szept. 20. 09:11
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem az a dolog, amivel viccelődni kéne, de te tudod.


Ha velem csinálnál meg egy ilyet, én egy ilyen helyzetben azt mondanám neked, hogy rohadtul nem volt vicces, mert nemrég derült ki, hogy a szeretőm teherbe esett, pedig én megbíztam benne, hogy rendesen szedi a fogamzásgátlót, és ő sajnos tényleg nem csak viccből mondta, voltam már vele ultrahang vizsgálaton is.


Bűnbánó képpel végignézném a jelenetet, amit rendezel, aztán ha kitomboltad magad, mondanám, hogy nyugi, én is csak vicceltem, és remélem, te is értékelted a humoromat.

2015. szept. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Rossz vicc.

Egyrészt maga a vicc is pocsék ötlet, éretlenségre vall, másrészt amíg "szétszívatod", olyan konfliktusok keletkezhetnek, vagy jöhetnek a felszínre, amik után nem biztos, hogy egymás hátát csapkodva fogtok nevetni, miután bevallod neki, hogy csak vicc volt. Kockáztatod a szakítást, ám te tudod, mi fér bele a kapcsolatotokba.

2015. szept. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nagyon vicces kislány vagy...
2015. szept. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó hogy ilyen magabiztos vagy!

De ne pribáld ki!

Ha nem szeretne gyereket azért dob ki a vicc miatt, ha szeretne akkor meg azért mert poénkodtál ilyennel.

2015. szept. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vicceltem amikor megmutattam neki a 2 csíkot.

Nem lesz boldog hogy te is meg én is gyereket várunk tőle!

19/L

2015. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kék filccel húzol rá 2 csíkot.
2015. szept. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szuper vicc!

Nekem ezzel próbálkozott az asszony válás előtt

Amikor kiderült, hogy nem az, még a telefonszámát is kukáztam....

2015. szept. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

JaH

És az ilyenekkel meg azért sem szoktak viccelni, mert amikor majd babát szeretnél, szarul fog esni, hogy évtizedekig teherbe sem tudsz majd esetleg esni...

2015. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!