Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-as férfiként nagyon nehezen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiként nagyon nehezen élvezek el. Sokszor 1 órás szex sem elég hozzá. Eddigi partnereimet ez többnyire zavarta, túl sok volt nekik az aktus hossza. Szerintetek van olyan nő akinek ez tetszene rendszeresen, hosszú távon?

Figyelt kérdés

2015. szept. 20. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez sok nőnek tetszik de próbáld feldobni az aktust ne csak egy pózt használjatok 1 órán keresztül váltogassátok játszatok egymással és 2 óra is úgy elrepül mindkét félnek hogy arra nincs szó.
2015. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
És hogy jönnek ide a kulcsszavak?
2015. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően nehezen élvezek el, szóval nekem tetszene, de a kulcsszavak viszont elég érdekesek.
2015. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kulcsszavak: arra gondoltam, ha sokfélét irok többen látják a kérdést.

Viszont így rátekintve tényleg rossul néznek ki, elimerem.

2015. szept. 20. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!