Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kellenek a szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellenek a szűz lányok a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Sosem akartam elkapkodni a szüzességem elvesztését, mert az "igazival" akartam átélni. Én naiv azt hittem, hogy ez egy érték. Mindig legyeskedtek körülöttem a fiúk/ férfiak, de egyiküket sem találtam az igazinak majd 20 éves koromban azt hittem, hogy megtaláltam azt a fiút a "nagy őt", akivel ezt átszeretném élni, de amikor megtudta, hogy szűz vagyok kidobott. Mondván, neki nem kell egy szüzike... Nagyon elkeseredtem, már én éreztem magam undorítónak (lehet mások is annak tartanak ezért :/) Aztán most majdnem 23 évesen még mindig szűz vagyok, mert nem mertem semmilyen kapcsolatba belemenni sokáig.

Most megismerkedtem valakivel, aki nagyon szimpatikus, de egyre feszültebb vagyok, hisz egyszer eljutunk addig, amikor el kell mondanom, hogy szűz vagyok. Rettegek, hogy ő is kidob ezért.

Miért gáz egy szűzzel lefeküdni? Sosem lesz senkim már, mer nem vesztettem el a szüzességemet 12 éves koromban, ahogy ez mostanság "illik"?


2015. szept. 20. 21:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én kifejezetten örülnék, ha a kiszemeltem még szűz lenne.

2015. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 opened paradise ***** válasza:
100%

Én "elfogadnék" egyet,szóval ez már cáfolva :D

Attól még,hogy kifogtál egy kretént,nem mindenki az.

2015. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Egy értelmes ember megérti, főleg akkor, ha azért nem szeretted volna, hogy neki tartogasd magad. Egyébként ismerkedésnél azért lehet, hogy nem szívesen lenne valaki veled, mert ebből arra lehet következtetni, hogy más dologban is ilyen "problémás" vagy, illetve hogy mivel önmagaddal szemben ekkorák az elvárásaid, mással szemben is biztosan nagyok, és az ember nem tud megfelelni neki.
2015. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is,a 12 évesek nagy része szűz,csak a szája nagy,ez mindegy is.

A "nagy Ő" nem volt az,csak egy érzéketlen dugni akaró szánalmas kis pöts,aki nem szeretett,csak meg akart húzni.

A jelenlegi srác,ha szeret,ezzel nem lesz problémája,hogy még szűz vagy.

Nyugodj meg,ne stresszelj ezen:)


Remélhetőleg nem valami nőcsábásznak akartad,akarod odaadni a szüzességed,ugye nem?

2015. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 RRR ***** válasza:
100%

ez egy butaság

dehogy dob ki téged

sőt....

2015. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Egy s*g*fejet fogtál ki. A szüzességet meg nem ártana, ha nem az utolsó pillanatban fednéd fel, hanem mondjuk ismerkedéskor, mert van aki nem akar tanítgatni és finomkodni.

Én pl szívesen elvenném egy lány szüzességét, de nem hiszem, hogy hónapokat tudnék várni vele, így két esélyes a dolog. Tudod férfiállatként elég vérmes vagyok, így mielőbb szeretném magamévá tenni a nőt, ha kölcsönös a vonzalom. És nem, nem utazok csak szexre, nem is vagyok az a fajta... de nem tudnék hónapokat várni rá. Másrészt szűzen nem is ismered a saját szexualitásod! Mi van, ha teljesen eltérnek az igényeink? Nem mondom, hogy nem vállalnám be! Bevállalnám, de biztos, hogy sokat beszélgetnék az adott lánnyal erről!


24/F

2015. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én pozitív dolognak tartanám hogy a lány aki tetszik még szűz. De ha valaki ezért kidob, talán jobban is jársz vele ha így tesz ..
2015. szept. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én voltam már 2 szűz lánnyal is, és élveztem, hogy én lehettem az első , akinek odaadták magukat, és cserébe első alkalommal orgazmust okoztam nekik,és nem volt fájdalmas , mert nagyon figyeltem rájuk.Bárcsak most is egy szűz lánnyal találkozhatnék,akinek megmutatnám, hogyan is lehet élvezetessé és szinte fájdalommentessé tenni az elsőt.

Csak sajnos a magam fajtákat kerülik és elküldik messzire a nők.. 23/f

2015. szept. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem neked az agyaddal van probléma. A kései szüzesség a probléma lombkoronája nem a gyökere.
2015. szept. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Secret184 ***** válasza:
Az ilyen férfiak meg sem érdemelnek téged... szerintem eléggé tiszteletre méltó dolog, hogy ennyi ideig türtőztetted magad. Nyilván a csábítás meg volt nálad is, csak a szívedre és az elveidre hallgattál. Nálam és még néhány értelmes pasinál biztos nem indulnál hátrányból emiatt, akinél pedig igen, azt tojjad le magasról. :) Pont annyit érnek.
2015. szept. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!