Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért van ennyi lúzer, akik szűz férfiaknak egyből prostit ajánlanak?

Figyelt kérdés
Több ilyen kérdést olvastam erről a témáról, de sose értettem miért prostikat ajánlanak a kérdezőnek, mikor van egy sokkal jobb alternatíva az pedig az önfejlesztés. Elég rossz, hogy egy ilyen oldalon ennyi lecsúszott proli írja meg a frankót és tele van az oldal hasztalan válaszukkal.
2014. júl. 19. 09:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Magukból indulnak ki..
2014. júl. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jó, amit írsz, de a kettő szerinted miért ne lenne kombinálható? Az önfejlesztés az elején a félelmektől való megszabadulás?

Egy szűz férfi legjobb kitörési lehetősége időrendi sorrendben.


1. Elmegy egy prostihoz és elveszti a szüzességét. Ezáltal sosem fog mostantól azon aggodalmaskodni, hogy "Jaj, szűz vagyok." és az efelőli idegessége elmúlik. Legyőzi a szextől való félelmét.


2. Kezdje el tanulni és gyakorolni is a csajozást. Minél hamarabb szerezzen tapasztalatot, meg se álljon, amíg el nem ért egy minimális szintet a most már anyagiak bevonása nélkül elért, vonzalmon alapuló kapcsolatszerzésben (ez lehet mondjuk 5 partner, 10 partner, stb.)


3. Ha eddig eljutott (és volt már legalább 10 nővel), már nem szaba legyen semmi félelme a csajozástól és nők felszedésétől. Most már túljutott a félelmei és gátló tényezői java részén és valszeg a férfiak legalja részéből egy sokkal szűkebb férfi körbe jutott, a top közelébe. Mehet tovább a nőzéssel, csajozással, ahogyan ő szeretne, szóljon az akár komoly kapcsolatról, akár továbbra is alkalmi kapcsolatokról.

2014. júl. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én menthetetlen eset vagyok és sokkal hamarabb elveszthettem volna, ha idejekorán elmegyek prostihoz. Erről ennyit.

A kinézetemmel elvileg nincs nagy gond, a viselkedésem, természetem pedig adott, amin nem tudok változtatni.Mivel nem keltek vonzalmat a nőkben, ezért továbbra is a prostk maradnak.

2014. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3:


De mi az hogy a viselkedésed, személyiséged adott? Pont ez a gondolkodás az, ami azt okozza, hogy ne tudj változtatni előnyödre a viselkedéseden, hozzáállásodon, stílusodon. Hogy ne tudhasd meg, mit kell mondani a nőknek hogy nedvesedjen a bugyi. Miért ne válhatnál a mostaniból egy még jobb emberré?


Aki szerint a csajozást nem lehet pont úgy tanulni, mint bármilyen más dolgot (matekot, törit) az életben, az csak nem találkozott még soha a megfelelő tananyagokkal, vagy olyan hülyeségeket gondol, hogy "nem akarok változtatni, mert "magamért" szeressenek".

2014. júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meert próbálnak "viccesek" lenni és nem veszik észre magukat..
2014. júl. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem baromság az, hogyha minél nagyobb tapasztalata van annál férfiasabb tökösebb valaki. Most attól férfi, hogy átment a fél városon? Ez is egy lúzer felfogás. Csomó ember aki elmegy prostihoz ugyanolyan fatökű a többi nővel és tovább szórja a pénzt prostikra. Sok olyan ember van, aki tapasztalatlanul találta meg élete szerelmét. Baromság ez a kiéléses dolog.
2014. júl. 19. 10:38
 7/11 anonim ***** válasza:

"Csomó ember aki elmegy prostihoz ugyanolyan fatökű a többi nővel és tovább szórja a pénzt prostikra"

Igen, azért mondom, hogy csak EGYSZER, vagy párszor menjen maximum prostihoz. 5-nél ne többször életében.


"Most attól férfi, hogy átment a fél városon?"

Érted, hogy egy átlag férfinek mennyire nehéz egyéjszakást találnia? Amikor még aznap este szexel, amikor megismeri a lányt? Sokkal nehezebb aznap lefektetni egy lányt, mint mondjuk később komoly kapcsolatot kezdeni vele. Minden téren hatalmas energiabefektetést igényel ez a férfitól. A férfi az, akinek meg kell dolgoznia a szexért és el kell csábítania a nőt.


"Szerintem baromság az, hogyha minél nagyobb tapasztalata van annál férfiasabb tökösebb valaki."

De így van. Sokkal inkább érzem férfinek magam kívül-belül azután, hogy volt három tucat szexpartnerem, akik azért szexeltek velem, mert elképesztően kívántak, elcsábítottam őket és szexuális vágyat keltettem bennük. Elképesztően jó érzés és sokat ad hozzá egy férfihoz az, amikor tudja hogy ő bizony jó a nőknél. Tapasztald meg.


" Sok olyan ember van, aki tapasztalatlanul találta meg élete szerelmét."

Arra is megvan az esély, hogy edzés és jelentkezés nélkül kijuss az Olimpiára. - Azt akarom mondani, hogy te is érted a különbséget aközött, amikor valaki megnöveli az esélyét valamire gyakorlás által.

Aki férfi aktívan tesz azért, hogy sikeres legyen, annak szerinted nem előbb lesz sikere.


Nem rossz felfogás szerinted, hogy egy férfi csak várja, hogy ölébe pottyanjon a lehetőség ahelyett, hogy aktívan tenne azért, hogy ez minél hamarabb megtörténjen?

2014. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó az, ha hamar megtörténik, de ehhez nem prosti kell, hanem rendes barátnő, akivel úgy történik meg az együttlét, hogy szeretjük egymást. Nem azt mondtam, hogy mindenkinek az ölébe pottyan, tenni kell ezért, csak hülyeségnek tartom ezt a mai eltorzult végtelenül buta primitív felfogást, hogy először élje ki magát az ember utána keressen megfelelő nőt magának. Néha elgondolkozok azon, hogy miért ilyen hülye a társadalom.
2014. júl. 19. 11:00
 9/11 anonim ***** válasza:
Én egyet értek veled kérdező. Persze, hogy jobb az önfejlesztés, mint a prostizgatás. De ahhoz, hogy elkezdjem magam fejleszteni, tudnom kell, hogy merre induljak el. Kell valaki, aki segít, akitől kérhetsz tanácsot, kijavít, ha valamit rosszul csinálsz, stb. Kell valaki, akinek van tapasztalata ezen a téren, tanulhatsz tőle. Az nélkül nehéz.
2014. júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, hidd el, hogy nem hülyeség a "Kiélés"! Sok olyan ember van, aki korábban szinte szentként élt, felnőttként pedig rendre lefekszik másokkalé. Nem a kapcsolatukkal van baj, ott minden megvan, hanem egyszerűen mélyről, zsigerből jön neki, hogy ez kevés, valami sokkal több kellene!
2014. júl. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!