Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzzem le a félelmem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a félelmem és engedjek a vágyaimnak?

Figyelt kérdés

Szóval rengetegszer elmélkedek egy olyan dologról, amit régóta szeretnék átélni. Arról lenne szó, hogy kikötözve egy pasi egy vibrátorral, a kezével és a nyelvével orgazmushoz juttat, majd tovább "ingerel" megállás nélkül, amíg megint el nem élvezek. Barátom benne is lenne, én pedig már a gondolattól is benedvesedek, eszközök megvannak, de ahányszor kiköt engem elfog a pánik és kérem, hogy álljunk le. Már eddig kétszer mondtam le az alkalmat.

Ja igen és betapasztaná a számat, hogy ne sikítsak, ha nagyon érzékeny ott lent, de attól meg azért félek, mert így nincs menekülőszó.


Valami ötlet? Az értelmes válaszokat köszönöm, perverz és hasonló privátokat NEM kérek.



2015. szept. 20. 23:51
1 2
 11/20 RRR ***** válasza:
100%
kössön ki úgy,hogy ha erősebben rántod kioldódjon
2015. szept. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

11: megjött az első értelmes válasz!


Tényleg, vannak erős rántásra kioldódó csomók. Tanuljon meg egy ilyet a pasid, igy ha rádjön a pánik, ki tudod oldani magad

2015. szept. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%

Az 5-6. orgazmus után így is úgy is ki fogja oldani magát, pánik ide vagy oda. Ez egy természetes reakció lesz, ugyanis az agy egy idő után már nem akar több orgazmust átélni, így szabadulni próbál. Viszont ha tényleg azt akarja a kishölgy, hogy teljesen ki legyen készítve, akkor fejben kell megoldani a gondjait először. A BDSM sem való mindenkinek, akármilyen kicsi szeletéről is legyen szó annak a világnak.

26/F

2015. szept. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

A kioldható csomót én nem javaslom, az egész varázsát veszti el úgy a dolog.


Ha jól sejtem még semmi kötözésben nem volt részed, ne egyből egy ilyen durvával kezdj, először csak kösse elől össze a kezed, nem is feltétlenül szexhez, az jóval enyhébb kiszolgáltatottság, nem fogsz úgy félni.

Ha ez megvolt és nem állítottad le, akkor a következő alkalommal a hátad mögött kösse össze, nem is feltétlenül csak egyszer, szexeljetek is, meg lehet csak úgy is, csak hogy szokjad, ez már komolyab kiszolgáltatottság, meg az egyik későbbi alkalommal lehet szájbekötés vagy beragasztás (beragasztás annyira nem jó szerintem, az elején működik de aztán elenged a ragasztó, szerintem egy sállal beköti az jobb, illetve lehet úgy is hogy beletöm valamit kisebb sálat vagy ilyesmi, és úgy köti be, ez a leghatásosabb de ne ezzel kezdjetek) és ha már így is megy úgymond, csak kellemes mértékben félsz, és zavar a kiszolgáltatottság akkor próbáljátok meg


A bekötött szájjal nincs menekülőszó problémára nem igen tudok jó megoldást, vannak akik úgy csinálják hogy valamit megfognak a kezükben, és ha elejtik akkor az a menekülőszó úgymond, de ez kicsit necces mert végig arra kell figyelni hogy fogjad, és annyira nem adod magad át az élménynek. esetleg próbáljátok ki hogy bekötött szájjal valami felismerhető menekülőhümmögést tudsz e produkálni.

2015. szept. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
A szexshop bilincseket kis gyakorlásaal te is ki tudod nyiti, a rajtablevő pöcök segítségével
2015. szept. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Menekülőszó vagy -jelzés nélkül NEM játszunk kikötözőset. Meg akkor sem, ha nem bízunk meg száz százalékig a partnerben. Bekötött, betömött vagy leragasztott szájjal is ki tudsz adni olyan hangokat, ami lehet "menekülőszó", de azt is meg lehet beszélni, hogy a kezeddel jelzel helyette, a lényeg, hogy valami mindig legyen.


Egyébként pedig ha túlparázod, aztán behisztizel és "lemondod", akkor egy idő után elege lesz belőle a pasidnak és azt fogja mondani, hogy nem kér a játszmázásból, találj mást, akit ugráltathatsz.

2015. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt egy kötöző mesterhez, aki megtanítja nektek a kötözés, bari, shibari fogásait, módszer- és lélektanát úgy, hogy a technikát (csomózást stb) is tanuljátok közben, persze nyilvánosan és ruhában, más tanulókkal közösen, és ahol egy tapasztalt modellen lehet gyakorolni, te pedig láthatod a kész eredményt.
2015. szept. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Egyébként egyetértek az előttem levővel, menekülőszó legyen. És előtte beszéljétek meg, hogy pontosan mi fog történni.


Lazulj el, ne mindjárt a kötözéssel kezdjétek. A párod masszírozzon meg például. Fokozatosan is megkötözhet. Mondjuk előbb csak a csuklódat, aztán tíz perc múlva összeköti a könyöködet is, stb stb...

2015. szept. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Puding próbája az evés. Egyébként első kötözésnél én is féltem, mai napig izgulok milyen lesz, mit kapok, mit fogok kibírni. Tényleg az elején kell kezdeni,kézkötözés, majd lassan utána jöhet az ágyra feszítés is. Mi már a szájbetömés x alakba kikötözés szembekötésnél járunk.
2015. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamat hallanám: nálam is a para győzött kétszer, harmadjára elhatároztam, hogy csak a legeslegvégsőbb esetben menekülök.

Az első benedvesedésem után elmúlt a para, és volt három olyan orgazmusom sorozatban, hogy lábra alig bírtam állni utána...:)

2016. febr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!