Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ha a pasitok csak úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha a pasitok csak úgy heccből ráélvezne az arcotokra miközben alszotok, majd reggel felébredtek és észreveszitek, akkor erre hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 17:55
1 2
 1/12 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
73%
Humor at it's finest.
2015. szept. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg poénból kérdezted vagy provokálni akarsz. mindenesetre én komolyan fogok válaszolni.


a legtöbb lány azt fogja mondani, hogy fúj. és igazuk van.

viszont van egy-két olyan lány is, akinek tetszene, mert mondjuk szexuálisan túlfűtött és kísérletező, stb. na őket itt nem fogod megtalálni :)

2015. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Az volna az első és utolsó ilyen hecce amit velem csinált! Nem vagyok vevő az ilyenekre!
2015. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%

Ez is csak a netes "sleeping"(televerik a not alvas kozben)kategoria szulememye.

Amugy meg raelvezek en ebren szivesen a nokre.

2015. szept. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Az arcpakolást hideg vízzel eltávolítanám, ő meg másnap reggel lehet, hogy nem mellettem ébredne fel. :-)


A páromnak amúgy baromi jó humora van, sok más mellett ezzel vett le a lábamról annak idején, de szerencsére társul mellé annyi érzelmi intelligencia, hogy a fenti mutatványról ő sem azt gondolná, hogy jó hecc.


De ha valaha erre ébredtem volna egy férfi mellett, akkor leginkább azon gondolkoztam volna el, hogy én mit szúrtam el még azelőtt, mielőtt egy ágyba kerültem vele.


Amúgy semmi bajom a párom spermájával, és ha történetesen arra vágyna a példa kedvéért, hogy akár éjjel, álmomban bárhová élvezzen a testemen, beleértve akár a hajamat is, tőlem nyugodtan csinálhatná, ha ez neki örömet szerez, csak előtte avasson már be engem is abba, hogy erre vágyik. Cserébe ő sem ébredt még soha arra, hogy álmában a prosztatamasszázs fogásait gyakorlom rajta. :-)))

2015. szept. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pedig lehet minden vágya hogy éjjel álmában kapjon egy prosztata masszázst :D
2015. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 6


Ha igen, akkor jól titkolja, mert eddig már háromszor hoztam szóba finoman a témát, és mind a háromszor lepattintott valami humoros megjegyzéssel, amiből azt vettem le, hogy ébren sem vágyik erre, nehogy álmában. :-)

2015. szept. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%
elég szomorú, hogy ilyen valakinek egyáltalán az eszébe jut...
2015. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Szomorú, ha valamelyik pasi ennyire tiszteli a barátnőjét!!!
2015. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 RRR ***** válasza:
szuper lehet rászáradó spermával az arcon ébredni.....
2015. szept. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!