Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-40 éves férfiak válaszát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 éves férfiak válaszát várom inkább! Barát vagy sem?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk egy 40 éves nős férfivel. Én 20 vagyok. Amikor megölel, mostanság sokszor hátulról, akkor magához húz, olyan mintha ott lent is magához húzna, és amokor így megölel, néha a kezével megfogja a nyakam alatt, a mellem fölött...Mit jelent? vagy az, hogy amikor ültem a földön a homokban, és felálltam, akkor leporolta a fenekemet?

#barát #több mint barát?
2015. szept. 21. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
érzi hogy megkaphat téged és csak lassan finoman akar becserkészni
2015. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
40-es nős férfi mi mást akarhatna egy 20 éves lánytól, mint szexet? ne haragudj, de nem hinném, hogy kizárólag a társaságod miatt a "barátod". lehet, hogy jó fej, stb, de az tuti, hogy meg akar fektetni, csak még nem feltétlenül tudja, hogy hogyan álljon hozzá(d).
2015. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Egyet kell hogy értsek az előttem szólókkal!!
2015. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
1-es szépen fogalmazott. Zöld kéz érte
2015. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

férfi-nő barátság nem létezik

csak akkor akarna veled barátkozni ha csúnya lennél, de akkor meg nem ragadna meg minden alkalmat hogy hozzád érjen

2015. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen megdugna ahogy én is. 35/F
2015. szept. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kávét vagy egy teát szeretne, de nem meri elmondani.
2015. okt. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!