Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, csajok! Volt-e már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, csajok! Volt-e már negatív szexuális élményetek, ami miatt nem szexeltetek többet az adott partnerrel? Ha volt, akkor mi?

Figyelt kérdés
Remélem kifejtitek :D
2015. szept. 23. 17:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Eszméletlenül ügyetlen volt. Hiába mondtam neki mit hogyan kellene, nem úgy csinálta.Csak fájdalmat okozott... élvezetet nem.
2015. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt Igazából annyi volt hogy túl durván csinálta és hiába kértem hogy gyengédebben nem vett vissza és nem kicsit fájdalmas volt úgyhogy abból a fiúból egy életre elég lett és az olyanokból mint amilyen ő is soha többet nem jövök össze macsó kategóriás fiúval az is biztos most már.

19/L

2015. szept. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Amikor a férjem részegen megmászott....brrrr.
2015. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
volt, amikor annyira béna volt hogy nem tudta mit hogyan, és mikor mondtam hogyan, nem ment neki...de legalább próbálkozott. de volt olyan aki impotens volt...semmire sem állt fel neki :D
2015. szept. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nulla hozzáértéssel (de már több tapasztalattal a háta mögött...) percenként kérdezgetett, hogy "elélveztél már?", "na, megvolt?", "kész vagy?" stb. Rettenetes volt, elvette a kedvem az egésztől, szóval a 10. kérdés után jeleztem, hogy "ja, elmentem" (bár semmi jelét nem mutattam), ő meg örült a fejének és ő is befejezte a dolgot.
2015. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szex közben felhívta az anyja, felvette neki a telefont, és éppen azt beszélték meg hogy a mama mit főzzön nekünk vasárnap ha megyünk hozzá.
2015. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy nagyon béna pasival voltam. Nem tudom megfogalmazni, még a mozgása is olyan esetlen volt, miközben kutyapózban próbált gyömöszölni, hogy legszívesebben röhögtem volna, de visszafogtam. Aztán mikor legközelebb próbálkozott volna, finoman hárítottam (sajnos nehezen esett le neki, hogy nem lesz következő alkalom...)


Aztán az exem... ez hosszú kapcsolat volt, hosszú időbe telt, mire rájöttem, hogy mennyire nem hozzám való, de egy idő után már egyáltalán nem kívántam. Olyan volt az ágyban - pasi létére - mint egy darab fa, mindent nekem kellett csinálni. Dögunalmas volt vele a szex.

2015. szept. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!