Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar szexelni velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexelni velem a pasim?

Figyelt kérdés
Régen volt napi 2-3, mostmeg heti 1-2. Én mindent megteszek mindig én kezdeményezek, és elutasít, hogy fáradt vagy nincs kedve stb.

2015. szept. 24. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Meglehet, hogy tényleg fáradt. De az sincs kizárva, hogy mással megoldja ezt a részt de Téged sajnál elhagyni.
2015. szept. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül kell egyből a megcsalásra gondolni. lehet, hogy tényleg fáradt.


de az is lehet, hogy kicsit ellaposodott a kapcsolatotok és ezért nincs kedve hozzá(d). próbáltál már a megszokott dolgokon kívül bármi egyebet?

2015. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már nem kíván annyira mint régen. Elmúlt az ujdonság varázsa, nincs már benned ismeretlen, meghódítandó.. nem olyan könnyű minden nap ugyanazt a nőt megkívánni.


Próbáld meg azt, hogy nem mászol rá állandóan. Sőt, egyáltalán ne kezdeményezz! Pár nap után fel fog tűnni neki, és meglátod h rögtön aktívabb lesz.


A magát kétségbeesetten tukmáló nő elég libidógyilkos.

2015. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt és fáradt voltam :P

F

2015. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a napi 2-3 régen is sok volt neki csak nem tudott nemet mondani neked,de mára megtanulta hogyan kell és most annyit akar szexelni amennyi neki jólesik.
2015. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Érd be enbyivel. Ha egy csaj benyögi, hogy neki elég gavi egy, azt tiszteletben kell tartani, ügye?

Ha viszket a p...csád, vakard meg.

2015. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megduglak én helyette is ;)
2015. szept. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!