Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol tudnék olyan barátnőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan barátnőt találni, aki legalább olyan perverz mint én?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok. Olyan dolgok izgatnak nagyon, mint pl hármas szex, 2 pasi egy csaj felállásban. De mindezt úgy, hogy a barátnőm lenne az a lány. És olyan helyzetek alakulnának ki, mint pl.: én úgy nyalok, hogy közben a másik pasi dugja, vagy felnyalok mellé, meg ilyenek. Heteró vagyok, de ezek a olgok izgatnak. Vagy pl, a barátnőm más pasikkal feküdne le néha. Szóval amúgy normális vagyok, de nekem ilyen nő kellene, később feleségnek is. Hol találhatok ilyet? Mert elég kevés lány van akinek ez bejön. Szerintem.
2015. szept. 24. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem baszottra bejon, trioztam mar, de nem hazasodom egyebkent! Az nem menne! Szabad vagyok, drog, pia, pasik....BULIK♡
2015. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pasit hamarabb találsz majd, aki bevállalja, hogy megdugja a barátnődet!
2015. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
cuckold smell....
2015. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én olyat akarnék találni aki szereti popsiba, de ez is elég ritka :-/ 18/F
2015. szept. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ez bejönne.
2015. szept. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!