Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullik a hajam mit tegyek?...

Hullik a hajam mit tegyek? Doki? Bőrgyógyász? Vagy valami csodaszer? Lehet h fertőző?

Figyelt kérdés

Sosem hullott még a hajam... Nem tudom mitől lehet... kékes-feketére van festve a hajam, de már több mint fél éve, de egyszer egy másik márka másik árnyalatát, ébenfeketét használtam, lehet h az viselte meg ennyire? Mit tegyek? Sötétszőke az eredeti hajszinem.. Nagyon megijedtem, mindig rövid hajam volt most növesztettem meg félhosszúra.. Épp h csak beletúrok a hajamba és máris 5-6 szál távozik.. Hajmosás után meg sokkal több Viszont lakótársnőm hosszú haja is szintén le lett vágatva... lehet h tőle kaptam el valamit?

Am is vékonyszálú és ritka a hajam, kissé kétségbe vagyok esve...



2012. okt. 9. 08:32
 1/4 A kérdező kommentje:
a barátnőm haja lapockáig érőből bob lett...
2012. okt. 9. 08:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljes normális, főleg most, ősszel.

Nekem a lapockám alá ér a hajam, és mikor fésülködöm egy marék haj kihullik.

Ha gondolod elkezdhetsz halolajat szedni, vagy valamilyen vitamint hajra.

2012. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szörnyű mennyiségek hullanak ki mosás közben, fésülködés közben, ha beletúrok akkor is tincsek jönnek ki, meg mindenhol az én hajam van. Ezt hívják őszi hajhullásnak, csodálkozom, hogy csak most tapasztalod. A hajad most szelektál, ami elöregedett és gyenge az kihullik, hogy aztán szép egészséges nőhessen a helyére. Mondjuk én azért nekiálltam vitamint szedni, meg hajhullás elleni sampont használni, pusztán azért, hogy ezt a töménytelen mennyiséget kicsit visszafogjam, illetve az újonnan növögető hajam egészséges legyen.
2012. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tény h pàr hete kezdte el.... Vitaminos sampont meg balzsamot hasznàlok.... S tény h idén kezdtem el jobban odafigyelni a hajamra, havonta vàgatom stb.... Remélem ténylegcsak ez vana hàttérben....
2012. okt. 10. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!