Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Zavar a szőrös férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boros P. Ince kérdése:

Hölgyek! Zavar a szőrös férfi test? (Kép)

Figyelt kérdés

Az ilyen szőrzetre gondolok ezalatt: [link]

Visszataszító ez számotokra? Mi a véleményetek?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Kellemes napot!



2015. szept. 25. 10:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
ha a háta nem szőrös akkor nincs vele bajom :) sőt inkább ez mint a csupasz csiga pasik...
2015. szept. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Én is így nézek ki. A férfi ember szőrös.
2015. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon ozgató! 😊
2015. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem aztán semmi gondom nincs vele, viszont rengeteg visszajelzést kapok, hogy "húú de szőrös vagy! vagy éppen "miért nem borotválod le, vagy gyantázod le?"..tehát különbnél különb módszerekkel jelzik felém,hogy bizony nem ez a természetes hanem a csupasz..hogy ez már túl sok.

No hát elgondolkodtam rajta, hogy ha már a fiúk számára ez túl sok akkor mit szólnak hozzá a hölgyek, hiszen végtére is ha nekem megfelel és az azonos nemű társaimnak nem igazán érdekel, hogy tetszik e vagy sem akkor legalább az ellenkező nemnek is ismerjem a véleményét :)

Tényleg köszönöm szépen a válaszokat, viszont még jöhet vélemény bátran, majd csak túlteszem magam rajta :)

2015. szept. 25. 10:42
 5/21 A kérdező kommentje:
Persze, örvendenék ha írnátok kort is.
2015. szept. 25. 10:47
 6/21 anonim válasza:
100%
Talán a kondíció is ad hozzá. Azért egy pocakos szőrös férfi, és egy a képen látható között is van különbség.
2015. szept. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki az a Carlos Diez, gondolom valami modell vagy ilyesmi. Látszik hogy foglalkozik a testével, jóképű, és mivel latin, kellően sötét a bőre, mégse fekete. Ha egy ilyen palit belinkelsz, persze hogy a csajok azt fogják mondani hogy hú, ez igen, nekem tetszik, ami neked jó, mert ezzel visszaigazolást és megerősítést kapsz ami neked jó. Most csináld meg ugyan ezt úgy, hogy belinkelsz valami átlagos fejű, fehér bőrű, kicsit pocakos, vagy legalábbis nem kigyúrt magyar palit, és majd meglátjuk arra hány nő fogja azt mondani hogy neki tetszik. Ha jó a pali, elfogadják rajta a szőrt, ne adj isten valakinek még tetszik is. Ettől nálad, átlagos magyar srácnál nem biztos hogy hasonlóan fognak vélekedni. Téged máshogy ítélnek meg.
2015. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Persze, hogy az arc is tesz a látványhoz, de éppen ezért nem azt kérdeztem, hogy mit szóltok a "pasihoz", hanem a szőrzetéhez..azért rá esett a választás mert a testalkat, bőr szín és a szőrzet is teljesen megegyező, az arcát nem kell nézni.

De teljesen egyet értek veled kedves utolsó.

2015. szept. 25. 11:29
 9/21 anonim ***** válasza:

Ilyen egy férfi :D

Van ismerősöm, nah az kb. csubi szintű :D

2015. szept. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Tetszik:-) mondjuk en a mai csigafiu deaignert nem rajongok, vmi szor legyen rajta, vegulis ferfi vagy mi:-D
2015. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!