Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinaltatok volna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaltatok volna a kovetkezo szituacioban? Szerintetek tul heves voltam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy masztiztam a furdoben es ramnyitott a lakotarsam (o egy szingli fiu, en lany vagyok es van pasim), de csak kesobb vettem eszre eees... kamerazott. Eloszor kopni-nyelni nem tudtam, aztan megkerdezte nagy pofatlanul, hogy "beszallhatok angyalkam?" Erre felpattantam ugy ahogy voltam, tokon rugtam es kivagtam a telefonjat az ablakon a negyedik emeletrol... most leuvoltotte a fejemet es elment itthonrol. Szerintetek ez tulzas volt?

2015. szept. 25. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hááát...vegyes...a tökönrúgás és a telefonkidobás talán erős volt. Másrészről viszont jogos, ha már ekkora gyökér volt...és legalább a felvételnek is annyi :D

Viszont szerintem ennek a lakótársi kapcsolatnak ezek után effektíve vége

2015. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hat a telefont semmiket se kellett volna kivagni mert az megfizetteti veled.

De a tokorugasd megerdemelte

2015. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 RRR ***** válasza:

nem,

még a torkán ugrálhattál volna egy pöttyett !

2015. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Estienne ***** válasza:
100%
Nem erre számítottam mikor végig olvastam :D Anyagi kárt kár volt csinálni, de a többi helytálló :P
2015. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nyomtad volna le a fejét a víz alá inkább. :D
2015. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 RRR ***** válasza:
feltolhattad volna a telót a fenekébe
2015. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy "veszel nekem a kis pasiddal egyutt egy uj telot!" szoval valoszonuleg holnap kap tolem egy Nokia tegla-phone-t... :) amugy igen, el akarok koltozni, ugyis terveztuk mar az osszebutorozast a parommal.
2015. szept. 25. 20:18
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem teljesen korrektül jártál el. Ő engedély nélkül lekamerázott intim az intim pillanatodban, ez bűncselekmény, te szándékosan kárt okoztál neki és ez az összegre tekintettel szintén bűncselekmény, de sokkal enyhébb súlyú. Tehát 1-1. Ha erőlteti a kártérítési összeget, akkor Te meg hívd fel a figyelmét az esetleges feljelentésre! Szerintem nem fogja. A tökönrúgás meg - ha nem okozott sérülést - akkor szinte nevelő jellegű volt.


Már csak azon törd a fejed, hogyan lehet a lakótársi kapcsolatotokat megszüntetni!

2015. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben megérdemelte. Mert hát gondolom nem vagytok ilyen közeli jó kapcsolatban, hogy ilyet akár poénból, tegyen. 21F
2015. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%

Jah, nagyjából egy nokiát vegyél neki, azt kamerázgasson csak azzal :D.

De akk készülj fel, hogy ha meglesz a teló, s ki tudja menteni, akk kirakja a videót. Viszont neked meg nem lesz más dolgod, mint tagadni.

2015. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!