Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit csináltátok az én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csináltátok az én helyembe egy ilyen szituációban?

Figyelt kérdés
Már az elején szeretném leszögezni: még soha nem volt pasim. De szerelmes voltam egy fiúba, aki ezt talán sejthette. Nem jöttünk össze, csak szórakozott velem, már csak undort érzek iránta. Aztán szépen lassan valahogy egyre többet gondoltam a barátjára, aki tök közel lakik hozzánk, egy általánosba jártunk, de nem azonos évfolyamon és a középsulijaink is közel vannak.Ennek ellenére mégsem látom sűrűn. Erre persze jött az ötlet, hogy jelöljem be face-en, de nem jelölt vissza, pedig egy csomó közös ismerősünk van, a testvéremet is beleértve, aki fiú. Általánosban amúgy azt mondogatták neki, ha megláttak az osztálytársai, hogy "itt a csajod". Szóval, mivel nem jelölt vissza, egy ideig nagyképű, egoista gyereknek tartottam, de rá kellett döbbennem, hogy nem tudtam elfelejteni őt. 4 hónap múlva lenne egy olyan esemény, amin talán biztosan ott lesz, de az túl hosszú idő.Ráadásul ugye az is benne van a pakliban, hogy nem tetszek neki.Egyébként ő olyan, mintha az összes plátói szerelmem jó tulajdonsága egybe lenne gyúrva. Ti mit tennétek a helyemben?

2015. ápr. 28. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:

jaj ez olyan gyerekes ne haragudj... még kellene kicsit érned ahhoz, hogy kapcsolatod legyen!


nem jelölt vissza,nem találkoztok,felejtsd el..nehogy augusztusi programra epekedj!!!!

2015. ápr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szenvednék.

Ha neki nem vagy érdekes, akkor hiába állsz a fejed tetejére, max. ki fog használni. Sajnos. Ha jól értem a helyzetet. Te már léptél, most ő jönne, ha nem lép, akkor egyoldalú a dolog. :-( Jön a nyár, néz másfelé. Könnyű mondani, tudom.

Beszéltetek valaha? Mert ha nem, és ő nem jelölt vissza, simán lehet az is hogy tök nem olyan, mint amilyennek képzeled.

Lehet, hogy ezt csak kibírni lehet, és más valakit keresni...

2015. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!