Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, veletek volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, veletek volt már olyan, hogy véletlen "lespriccelt" benneteket egy idegen férfi? Hogy történt?

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 06:16
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Pl.: buszon, vonaton, vagy az utcán
2015. szept. 26. 06:18
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Lespriccelt? Véletlen? :D

istenem, te melyik világban élsz?

2015. szept. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az biztos nem véletlen. Meg kicsit érdekes is volna nyilvános helyen. 😊
2015. szept. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egy másik univerzumban biztos megtörténhet, de mi ezt nem ismerjük :D
2015. szept. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen nem lehet lespriccelni senkit sem, főleg nem nyílvános helyen. Sajnos, direkt lehet, van is rá példa. (sok ilyen videó van. Public ejaculation, public cumshot) De az ilyenek beteg, aberrált emberek.
2015. szept. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt már. Egy távolsági buszon felbontott mellettem egy srác egy fél literes ásványvizes palackot, - ami előtte már ki tudja, mennyit zötykölődött, - és lespriccelte saját magát is meg engem is.


Bocsánatot kért, én nevettem és jót és örültem, hogy nem valami cukros üdítő volt.


Olyan lespriccelés, amire te gondoltál, el nem tudom képzelni, hogy mégis hogyan történhetne csak úgy "véletlenül".

2015. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert már több barátnőmmel megtörtént, köztük velem is, és kíváncsi voltam, hogy ilyen más nőkkel is előfordul-e.
2015. szept. 26. 10:19
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
kedves kérdező, elmesélnéd, hogy volt amikor véletlenül lespricceltek?
2015. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hogy mi van?

Részletesebb beszámolót, vagy nem történt meg.

2015. szept. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hát persze ;)
2015. szept. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!