Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm még szűz, viszont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm még szűz, viszont volt már orális kapcsolata az exeivel, nekem viszont ő az első. Amikor szóba kerülnek az exei nagyon rosszul érzem magam, amikor az szexuális együttlétről van szó akkor pedig a hányinger kerülget. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon feszélyezve érzem magam, hogy neki már volt előttem kapcsolata nekem viszont ő az első. Valahogy elfog a rossz érzés, hogy előttem már valaki járt ott, más nem a szájával... Nagyon őszinték vagyunk egymással és nagyon szeretjük egymást de engem ez megőrjít... Mit tudnánk vele kezdeni? Én is és ő is szüzek vagyunk.

2015. szept. 27. 10:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

exes-sexről nem beszélünk.ezt már elbaltáztátok.

én úgy csináltam,hogy azt mondtam,hogy:-az exemet iztgatta de...én nem éreztem késznek magam arra ott,és akkor"

persze 100féleképp végig probáltunk,de ezt nem kell tudnia az aktuálisnak.

2015. szept. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

Nincs ebben senki!

Mindenkit megkefélnek egyszer!

Van akit 1000 szer!

2015. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
A szopás-nyalást a legtöbb ember nem is tekinti megcsalásnak!
2015. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
10-es, te aztán meg tudod nyugtatni az embert, ha úgy van..
2015. okt. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Túlságosan vaskalapos nézetű környezetben kaptad az első benyomásokat az erkölcsi normákról, vagy a cerka a punciba való világban éltél. Rengeteg ilyen nézet van még manapság is! Vegyél nagy levegőt, és olvasgass a szexualitásról modernebb felfogásban!

------

Egyébként mi lesz akkor ha majd a valamikori párod előáll azzal hogy mit szólnál egy négyesfogathoz?

----

Tudod mire kell vigyázni a gruppenszexnél!?

-

Hogy ki ne maradj belőle!

2015. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Meg arra hogy ne fordíts hátat egy férfinek se.
2015. okt. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!