Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt miért mondhatta a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért mondhatta a barátom petting után?

Figyelt kérdés
Barátommal pettingeltünk, aztán terveztünk bemenni a városba. Amikor öltöztem az ágy szélén ültem, és kérdezett valamit, addig csak melltartó és tanga volt rajtam, és még így válaszoltam neki közben próbáltam kifordítani a ruhámat, és elég sokáig tartott, erre rámszólt hogy "ne meztelenkedjél." Nem tudtam eldönteni, hogy viccesen mondta, vagy nem, imádja az alakomat, ahogy kinézek, akkor miért zavarja, ha lát egy kicsit világosabb fényben is? Fiúk ti ha látjátok a barátnőtöket öltözködni, nem gerjedtek be?
2015. szept. 28. 19:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Hát az izgatóbb ha vetkezik, de engem azért ez is ugyanúgy be tudna indítani ;)
2015. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni,hogy ezt bántóan mondta volna,de ha igen akkor azt sem értem. Maradjunk a viccelődésnél :)
2015. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem csak a petting jár az eszébe, hanem szívesen szexelne is veled, te meg ott ülsz egy bugyiban és melltartóban, elhúzod az időd, nem öltözködsz fel, vagyis izgató hatással voltál rá, de mivel szexet nem kaphatott, így csak kínoztad a látvánnyal!

Legközelebb, ha nem akarsz szexelni, akkor ne is ingereld feleslegesen!:)

2015. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Még nem tartunk ott hogy lefeküdjünk, szűz vagyok.
2015. szept. 28. 19:38
 5/18 anonim ***** válasza:
8%
nyugodtan feküdj le vele, nem lesz semmi bajod!
2015. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Inkább ugy tűnik h már indulni akart be a varosba és inkább azt akarta ezzel kifejezni h ne huzd mar annyira az időt. Tehát jó lenne hamár gyorsitanal magadon és oltöznél gyorsabban.
2015. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
én is esetleg az utolsó válaszolónak tudok igazat adni... mivel pettingeltek és egy pár vagytok kizárnám, hogy homokos... ellenkező esetben ezt az egy magyarázatot tudnám adni, h miért nem akar valaki egy szép nőt látni :)
2015. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Mivel épp dugott egy jót, szeretett volna enni vmit a városban, már ez járt az eszében, te viszont idegesítőan lassan szedted össze magad. És tudta, hogy meztelenül nem mész ki az utcára, ezért a meztelenségedet akarta megszüntetni, hogy ehessen végre.


Férfiszemszögből ez tűnik életszerűnek.

2015. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ja h szűz vagy.. akkor gondolom élvezett egy nagyot másképp. Btw. mi volt pontosan?
2015. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Elmondott egy mondatot, akkor már vettem fel a ruhámat, nem hiszem hogy ennyitől ilyen türelmetlen lenne.
2015. szept. 28. 19:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!