Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt miért mondhatta a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért mondhatta a barátom petting után?

Figyelt kérdés
Barátommal pettingeltünk, aztán terveztünk bemenni a városba. Amikor öltöztem az ágy szélén ültem, és kérdezett valamit, addig csak melltartó és tanga volt rajtam, és még így válaszoltam neki közben próbáltam kifordítani a ruhámat, és elég sokáig tartott, erre rámszólt hogy "ne meztelenkedjél." Nem tudtam eldönteni, hogy viccesen mondta, vagy nem, imádja az alakomat, ahogy kinézek, akkor miért zavarja, ha lát egy kicsit világosabb fényben is? Fiúk ti ha látjátok a barátnőtöket öltözködni, nem gerjedtek be?
2015. szept. 28. 19:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
akkor mar tele a f...a h meg mindig nincs szex
2015. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak viccnek szánta. Hiszen nemrég teljesen az voltál :)

Bár nem értem a férfiak észjárását. :D

2015. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jézusom ez olyan evidensnek tűnik, és még egy válaszoló sem írta: vicc volt! Ki mondana ilyet komolyan, de most tényleg?
2015. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
15%
A pasid fura. Vagy csak gyagya. Örülhetne inkább, ha meztelenül, vagy bugyiban láthat! Korotok?
2015. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%
nem a pasija fura, hanem h emiatt aggodni, h ilyen lényegtelen dolgot mondott
2015. szept. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Fura beszólás, de az is fura, hogy a lányok milyen sok jelentéktelen mondaton "gondolkodnak" és sokszor felhúzzák magukat aztán persze nekünk tudnunk kéne hogy mi volt eredeti dolog, ami nem tetszett. És mivel nem tudjuk még jobban kiakadnak:D
2015. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ez biztos hogy vicc volt, én is lőttem már el ilyet:D inkább vedd a lapot, legközelebb lehetsz frappáns ha azt mondod hogy "akkor eztán csak akkor nyúlhatsz hozzám ha fel vagyok öltözve" :D
2015. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt ? Sok lehetőség nincs választás szempontjából , vagy nagyon beindult , vagy csak hülyeségből mondta :) 20L
2015. okt. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!