Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Körülmetélés vagy fityma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülmetélés vagy fityma plasztika? igaz hogy a fityma nem tölt be szinte semmiféle érdemi szerepet? Mit válasszak?

Figyelt kérdés
Elmentem egy plasztikai sebészhez és azt mondta hogy mivel kicsi a bőr így kell még alulról bőrt szerezni, de megtudja oldani és szerinte szükség van a fitymára, ő megoldja hogy megmaradhasson. az urológus azt mondta felesleges és ronda lenne úgy és a fitymának semmi szerepe nincs. viszont kipróbáltam milyen ha nincs apéniszemen rajta és baromira szar és fájdalmas úgy a nadrágomban :S relatív a szűkületem, nyugalmi állapotban hátrajön csak izgalmiban nem. igazából egyenlőre nem is akarok nemi életet élni mivel jkelenleg nem vonz a dolog, így nem tudom hogy egyáltalán bármelyikbe belevágjak e.
2015. szept. 29. 17:52
 1/5 anonim válasza:
10%
Nem tudom milyen uzulogusnal voltal, de a 7edikes altalanos bioszkonyvven kapabol benne van hogy vedi a makkot a fizikai serulesektol es a szennyezodesektol es elosegiti az elvezetet. Csak verd kibegyszer magadnak ugy, hogy egyik kezeddel tovig huzod a bort a masikkal msg csuszkalsz rajta. Garantalom, egybol mesz pofanvagni azburulogust.
2015. szept. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
A szűkületet megoldja egy mezei sebész. Ha cifráznád,kell a magán plasztika. De akkor is bődületesek,amit írtál.
2015. szept. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
A fitymaféked lehet letapadva. Egy vágás, 5 nap alatt helyrejön. Nyugi,emiatt nem kell magasan kalifikált plasztikai sebész.
2015. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%

A fitymanak sok szerepe van.

A szex nelkule nulla lenne.

2015. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Hát az az urológus az feldughatja magának a "semmi szerepe nincs" mondatát. Az ugyanis teljes mértékben baromság.


Ezt félretéve azt szeretném megkérdezni, hogy mennyire tudod mereven hátrahúzni a fitymádat; a makk mekkora része tehető fedetlenné?

2015. okt. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!