Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaplasztika után szabad...

Fitymaplasztika után szabad kamillás teába ÁZTATNI?

Figyelt kérdés

4 napja volt fitymaplasztikám, a heges részt levágták, de a fitymám több mint a fele megmaradt. Most nagyon be van dagadva, az orvos kamillát ajánlott rá. Olvasgattam, és láttam sokan írták, hogy kamillás teába kell áztatni, valaki azt írta csak borogatni mert kiáznak a varratok.


Másik kérdésem az lenne, hogy szabad-e hátrahúzni a fitymát ennyi idő eltelte után? Vagy inkább hanyagoljam amíg kontrollra megyek a dokihoz a varratok miatt?


17/F



2014. jan. 23. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Kamillában kell fürdetni,természetesem meg kell mosni máshol is .
2014. jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mármint hátra kell húzni?
2014. jan. 23. 17:56
 3/4 anonim válasza:

Szia! :)

megkérdezhetem hol és mennyiért "csináltattad" meg? Sajnos nekem is vannak vele problémáim, de megcsináltatnám és plasztikáztatni akarom...nem körülmetéltetni :) meg elmondod milyen tapasztalataid vannak a műtétet követően? Ajánlanád- e másnak avagy sem...működik rendesen (nem akad el stb) merev állapotban is? Nem fáj, amikor hátrahúzod...stb :) sokat segítenél a válaszokkal :) előre is köszönöm ! :)


19éves...

2014. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem Győrben csinálták TB-re, az orvos nevét már sajnos nem tudom, de gyermek-urulógus. Rövidre fogva, én személy szerint semmiképp sem akartam körülmetélni. 6 hét volt a gyógyulási idő, azóta tökéletesen működik, egyáltalán nem fáj, már magától is hátracsúszik. Szerencsémre nem volt olyan érzékeny amilyenre számítottam ha hozzáért valamihez, hamar hozzászoktam. Én a plasztikát ajánlom, így marad még bőr amit nem vágnak le(nekem kb 2-3cm-t kellett csak), ezáltal még a legtöbb részen érzékenyebb marad, ami hasznosnak mondható. :)

2014. júl. 26. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!