Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szingli akarok lenni (? )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli akarok lenni (? )

Figyelt kérdés
Normális dolog hogy én jelenleg nem tervezem hogy bárkivel is össze szeretnék jönni ? Eddig csak egy kapcsolatom volt (az első) és annak is két éve lett vége és azóta annyira jól érzem magam egyedül és most azt hiszem több évig nem szeretnék magam mellett senkit . Normális ez ? 19/L
2015. szept. 30. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
teljesen normális, éld ki magad, mert jobb ha fiatalon történik ez meg mint mondjuk már ha van gyermek és akkor jössz rá, hogy mekkora hülye voltam
2015. szept. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Teljesen normális! szabadságra vágy és nem akarsz kötött lenni. ez mindenkinél így van. aztán utána meg fordtva lesz. nem szabad egyik pocsolyából a másikba ugrani kel egy kis szárazföld.
2015. szept. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

nem tiszta

semmi komolyat nem keresel, de azért randizgatsz, kavarsz srácokkal, inkább 1-2 hónapos kapcsolatokba mész bele

VAGY

pasik közeledbe se jöjjenek, isten ments?

2015. szept. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Noren1989 ***** válasza:
3as kérdésére releváns lenne a válasz. Megkülönböztethető lennél a qrváktól is, akár.
2015. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3-4:

szerintem nem szexmentes életet tervez, csak kötöttségekkel teli kapcsolatot nem akar.


Jól gondolom, kérdező?

2015. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
egy 19 évestől akinek 2 éve volt csak kapcsolata igen is fontos ez a kérdés, mert nem jött át mit is akar pontosan.
2015. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem . Semmiféle kapcsolatot nem szeretnék . Kalandot se , főleg hogy én nem vagyok az a kavarós típus .
2015. szept. 30. 15:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát.. igy ebben a formában normális


Ha undort érzel a férfiak iránt, azon egy pszichológus segíthet


Ha xsaak simán közömbösséget, akkor lehet h aszex vagy, azon meg nem nagyon lehet változtatni.

2015. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz nem muszáj...szerintem ne döntsd el előre meddig nem akarsz senkit. Élvezd az élet más területeit, aztán ha mégis lesz valaki akivel bejöttök egymásnak, akkor hagyd hogy történjenek a dolgok. A női szerep úgyis gyakran passzívabb egy párkapcsolat létrehozásában.
2015. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem undorodik tőlük egyszerűen csak most nincs szükségem egy kapcsolatra . Ja és a szexet kívánom még mindig de nem annyira égetően hogy most kalandozzak miatta.
2015. szept. 30. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!