Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel nem jó a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel nem jó a szex, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alig van valami előjáték szex előtt, kb azt várja, hogy csak betegyem aztán helló. Nem szereti az orális szexet, sem adni, sem kapni. Én viszont oda vagyok érte, nagyon szeretem csinálni is, izgat a látvány, minden ahogy élvezi a nő. Már ugye aki élvezi, mert az állítása szerint ő nem élvezi annyira, ezért nem akarja, hogy csináljam neki. Viszont azt is szeretem, ha nekem csinálják, de mióta vele vagyok, csak videóba látok ilyet.

Már ott tartunk, hogy lassan nem is kívánom a szexet vele, mert nem tud felizgatni előtte sehogy, teljesen lehangol. Nagyon megszerettem pedig, jól kijövünk, de evvel nem tudok mit kezdeni. Már több barátja is volt, nem én vagyok az első, szóval nem egy szűzlány, aki fél mindentől. Ha felhozom a témát, megsértődik, így nem tudom vele megbeszélni sem.


2015. okt. 1. 01:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Kossetek valamilyen kompromisszumot mert ez igy tenyleg nem lesz Jo... Probalkozz uj modszerekkel elojatekban vagy szerepjatekozzatok. Ha nem lehet vele megbeszelni akkor legyel vele hatarozott mond meg hogy szereted kedveled de neked ez igy nem Jo es erre megoldas Kell.

18/L

..

2015. okt. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát márpedig nincs mese, erről beszélni kell. Lehet, hogy valami lelki oka van, és hirtelen az jut az eszembe, hogy őt megerőszakolhatták. Nem feltétlen maradt ez tudatos emlék, mert pl. alig pár évesen történhetett, de tudat alatt nagyon ott van.
2015. okt. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Akár keressetek fel egy szexuálpszichológust is.
2015. okt. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ő már a látványodra, illatodra felizgul? Kérdezd meg tőle, hogy neki, hogy h jó egyből... De okosan, ne számonkérően, hanem mintha dicsérnéd! Valószínűleg így lesz... Esetleg próbálj meg Te is látvánnyal ráhangolódni. Kérd meg, hogy vegyen fel neked tetsző alsóneműt, ruhát... Vagy próbáljátok kikötözni egymást, vagy valami hasonlót játszani, akkor kell, hogy legyen előjáték. A szopás meg nem tudom miért akkora dolog. De ha Te nem orálozol, tőle sem várhatod el. Ha meg ő nem szeretné, akkor meg nem erőltetheted rá. Esetleg ujjazd. Kínozd. Mondd, hogy nem teszed be, mert "kínozni" akarod. De csak okosan... mintha az ő érdeke lenne...
2015. okt. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Kb 25 ev alatt, ha meg nem felesegnek kell otthagynam, felette, ha komoly a kapcsolat es le akartok taborozni egymas mellett, megbeszelnem vele,hogy marpedig $zo.pni kell...
2015. okt. 1. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

"Ha felhozom a témát, megsértődik"


Na az ilyet ki kell dobni a p!csába. Keress inkább egy normális nőt!

2015. okt. 1. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A leírásodból azt gondolnám, hogy valami lelki eredete van ennek és még eddig nem tudott neked megnyílni. Szerintem nem élvezi a szexet, inkább egy kötelességnek fogja fel és azt akarja, hogy minél előbb túlessen rajta. Azért terel és sértődik meg, ha szóba kerül, mert szégyelli magát. Kínos neki a téma.

Ha szereted és vele akarsz maradni, akkor türelemmel, megértéssel és gyengédséggel fordulj hozzá. Ne erőltesd a szexet, inkább csak búj össze vele, csókolózzatok, simogasd. Próbáljátok megbeszélni, hogy hogyan viszonyul Ő a szexhez. Sok beszélgetésre lesz szükségetek, nyugodt otthoni körülmények között. Szerintem jobb lenne, ha kicsit a szexet is hanyagolnátok (kivéve, ha ő kéri), tudom, ez nehéz, de valószínűleg traumaként élheti meg...

2015. okt. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nincs semmilyen kérdés. A leírásodból is az jön le, hogy akármennyire kedves, jó vele, mivel a szex nem a legjobb, így nem akarsz vele maradni... Egy csomó nő imádná, hogy nyalod, inkább keress egy olyat, neki meg hagyd meg az orálra nem vágyó pasikat.
2015. okt. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem értem minek vagy együtt egy olyan lánnyal aki még hajlandóságot sem mutat rá hogy kielégítsen...
2015. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, te vetted át a volt csajomat? :D
2015. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!