Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik, hogy barátom az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy barátom az óvszer miatt nem élvezi a szexet?

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 13:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

# 7: Pesszárium, méhszájsapka.

Spermiciddel 96 ill. 98%-os biztonságot nyújt (ami több, mint az óvszeré).

2015. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

10#


Ha úgy egyeznénk meg egyszer pesszáriumot használnánk, egyszer meg óvszert. Bár a pesszáriummal való védekezés annyival macerásabb, ha a nő fogy/hízik pár kilót, már újra ki kell vizsgálni milyenre van szüksége, valamint azt folyamatosan "gondozni" kell. Az óvszert pedig használat után egyszerűen ki kell dobni.


Amúgy óvszer nélkül nem csak a férfiaknak a kellemesebb, hanem a nőknek is. Tehát ez vice versa. Az is lehet, hogy egy nő nem tud elélvezni ha a férfin óvszer van, ugyanúgy ahogy bizonyos férfiak sem (az állítások szerint).


Úgyhogy az óvszer használat nem csak a férfiaknak kellemetlenebb, ráadásul átlagban a nők eleve nehezebben élveznek el mint a férfiak, szóval még ilyen téren is hátrányban vannak.


A lényeg, hogy nekem szerencsém van, mert én is elfogadtam és a barátom sem nyavalyog az óvszer használatát illetően.

Gyógyszeren is gondolkodunk, de még elég fiatal vagyok hozzá és azt egyikünk sem szeretné, hogy később azért ne lehessen pl. gyerekünk, mert a sok gyógyszer "tönkretett".

2015. okt. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!