Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknek: Ti belemennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek: Ti belemennétek egy szexkapcsolatba anyagi/érzelmi/egyéb ellenszolgáltatás nélkül, kizárólag a szex élvezete kedvéért? (Vagy ez nőknél kizárt dolog? )

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ahol csak dugópajtások vagytok, nincs udvarlás, érzelem, romantika, és főleg nincsenek anyagi ellenszolgáltatások, vásárlások, ajándékok egyik félnek sem.

Kérdésemet a következő hozzászólás ihlette:


"Értsd meg, kérlek – és ezt lányként mondom – hogy miért csinálná valaki ingyen, ha pénzt / előnyt / szerelmet is kaphat érte? Én "ingyen" csak szerelemből csinálom egy komoly kapcsolatban, és a legtöbb csaj is. Vége annak a világnak ami anyáink, nagyanyáink korában volt, hogy összejöttek ilyen dolgok. A nők se hülyék. Ha tudják, hogy más támogatást kap ezért, akkor ők miért adják ingyen? Én most szerelmes vagyok és "ingyen" csinálom a párommal, bár ha belegondolok eltart és sokat költ rám. Régebben volt támogatós pasim, de ingyen nem csináltam volna az biztos. Max úgy lehet, ha előadod hogy komolyat akarsz meg udvarolsz a csajnak, de az is pénzbe kerül, meghívni ide-oda, venni ezt-azt neki. Ingyen nincs semmi"



2015. okt. 3. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem csinalnam semmiert senkinek aki nem a szerelmem. Engem csak egy ferfi kaphat meg :)

18/L

2015. okt. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1. Miért, te valami ajándék vagy, hogy téged meg kell kapni?

Tehát a válaszod: nem. (ellenszolgáltatás nélküli szexet nem tudsz elképzelni)

2015. okt. 3. 15:31
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Lassan 1 éve benne vagyok egy szexkapcsolatban,és -lekopogom- eddig minden rendben van,egy veszekedésünk nem volt,és teljesen kivagyok elégülve,tehát nem kizárt. Azt meg soha nem várnám el,hogy pénzt kapjak érte vagy bármi más ajándékot. Azért csinálom,mert szükségem van a jó szexre akkor amikor jól esik,erre való egy szexkapcsolat. Ha az ember tudja,hogy mit is jelent számára a másik fél és ,hogy a másik félnek mit jelentesz akkor jól tud működni a dolog,meg persze meg kell beszélni előtte mindent és akkor rossz nem lehet.

Az meg ,hogy miért szexeljek ingyen?! Azért ,mert ezzel nem egy szolgáltatást nyújtok a másik fél részére hanem a saját igényeimet is kielégítem ezzel. Attól,hogy nem vagyok szerelmes a partnerembe attól még valamilyen szinten kötődök hozzá és tisztelem.

19l

2015. okt. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3:

Köszönöm! Azt hiszem, te gondolkodol normálisan, nem rybancként/k*rw@ként/pr*stituáltként, de elképzelhető, hogy a nők között te vagy kisebbségben :)

Majd a többi válaszból kiderül.

Eddig 1:1

2015. okt. 3. 15:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Most már jó ideje egy tartós párkapcsolatban vagyok, viszont előtte voltak szexkapcsolataim. Nőként. Nem látok benne semmi kivetni valót. Én nem az a típus vagyok, aki csak egy stabil érzelmi kapcsolatba tud szexet elképzelni, számomra a szex egy fontos dolog, szeretem, így ha nem volt semmi komoly, akkor mindig volt valaki, akivel megvolt a szex mindenfajta kötöttség nélkül. Nyilván hosszútávon ez nem fenntartható, mert azért nem így akartam leélni az életem, tehát törekedtem arra, hogy legyen komoly kapcsolatom is, volt is ugye, meg van most is, viszont a köztes időszakban meg volt olyan, ami meg a szexről szólt.

Ja, és mindez mindenfajta ellenszolgáltatás nélkül!:) Nem vagyok k...rva, hogy pénzt kérjek érte!

2015. okt. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyenre nagyon nehéz gárét találni.
2015. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

A válásom óta volt két hosszú, és kiegyensúlyozott szexkapcsolatom, illetve az egyik még mindig kapcsolat, csak éppen nem találkozunk, mert közben lett egy elköteleződött kapcsolatom. Egyébként pedig a jelen kapcsolatom is szexkapcsolatnak indult, de viharos gyorsasággal kinőtte magát valami mássá.


Felmerült bennem a kérdés, hogy azok a nők, akik csak valamiért cserébe szexelnek, azok vajon mennyire élvezik magát a szexet? Mert hogy én a szex élvezetéért szexelek, és nekem ez így pont elég. Ha vendéget hívok ebédre, eszembe sem jut, hogy fizessenek az ételért, hisz nekem is pont olyan élvezetes volt a közösen elköltött ebéd, és az eltöltött idő, mint nekik. Egy étteremben viszont nem várom el a szakácstól, hogy élvezze azt, hogy én jóllaktam, neki nyilván tartozom az ebéd árával. Valahogy így vagyok a szexszel is. Ha közös az élvezet, akkor miért kérnék érte bármit? Azért, mert más pénzt kap érte? Az nem az én dolgom. Valószínű, ha üzleti alapokra helyezném a szexuális életemet, közel sem lenne annyira élvezetes, mint most.

2015. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Próbálkoztam szexkapcsolattal szakítás után, de nem sokáig tartott... Habár szexuálisan kielégült voltam, nekem akkor is hiányoztak az érzelmek, a romantika, stb. Merem állítani, hogy egy idő után csak a szex nem elég. Ettől vagyunk emberek, hogy nem csak szükségleteink vannak, hanem érzelmeink is.

20/L

2015. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is szexkapcsolatba vagyok kb . 4éve és tényleg csak szexelünk,jó néha elmegyünk ide-oda ,és jó mert nem kell neki elszámolnom semmivel... Igaz kicsit szeretem ,de sose fogom neki bevallani
2015. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szex kapcsolatban vagyok egy éve. Ajándékba csokit szoktunk adni egymásnak.

Ennek ellenére úgy érzem, szerelmi kapcsolatban lenne az igazi és az nem ellenszolgáltatás hanem kölcsönös szerelem.

2015. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!