Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknek: Ti belemennétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek: Ti belemennétek egy szexkapcsolatba anyagi/érzelmi/egyéb ellenszolgáltatás nélkül, kizárólag a szex élvezete kedvéért? (Vagy ez nőknél kizárt dolog? )

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, ahol csak dugópajtások vagytok, nincs udvarlás, érzelem, romantika, és főleg nincsenek anyagi ellenszolgáltatások, vásárlások, ajándékok egyik félnek sem.

Kérdésemet a következő hozzászólás ihlette:


"Értsd meg, kérlek – és ezt lányként mondom – hogy miért csinálná valaki ingyen, ha pénzt / előnyt / szerelmet is kaphat érte? Én "ingyen" csak szerelemből csinálom egy komoly kapcsolatban, és a legtöbb csaj is. Vége annak a világnak ami anyáink, nagyanyáink korában volt, hogy összejöttek ilyen dolgok. A nők se hülyék. Ha tudják, hogy más támogatást kap ezért, akkor ők miért adják ingyen? Én most szerelmes vagyok és "ingyen" csinálom a párommal, bár ha belegondolok eltart és sokat költ rám. Régebben volt támogatós pasim, de ingyen nem csináltam volna az biztos. Max úgy lehet, ha előadod hogy komolyat akarsz meg udvarolsz a csajnak, de az is pénzbe kerül, meghívni ide-oda, venni ezt-azt neki. Ingyen nincs semmi"



2015. okt. 3. 15:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szingliként nem kizárt belemennék, Párkapcslatban élek. Remélem nem baj hogy írtam.

Egy idő után ha tart még, tuti nem lenne ingyen. Csak veszel névnap / szülinapra valamit. Ha mást nem is : Finom vacsit amit mindketten szerettek.

Egy tuti : a huszon éves házasság alatt soha nem vett nekem ékszert, nyakláncot vagy gyűrűt.

Élőlénynek érzem magam, nem egy tárgynak. Nem vagyok megvásárolhatóóó.

2015. okt. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
90%

Vannak szexfüggő nők, és ők belemennek.

És vannak nők, akik szerelmesek is, de azt remélik, hoyg a férfi is beléjük fog szeretni, mert ez egészséges embereknél így működik, akivel sokat szexelsz, abba beleszeretsz.

Ők is belemennek.


De alapvetően kiszúrás bárkivel ilyet tenni.

2015. nov. 6. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
32%

fúj! Hogy lehet "szexkapcsolat" két ember közt?

Ha szereted, dugsz vele, ha nem szereted, akkor meg nem. Vagy lusta vagy párt keresni magadnak? Ez hogy megy? összefuttok az utcán, aztán megkérdi valaki, hogy "dugunk vazze?". Azt meg k**vának hívják, főleg ha még pénzt is kér érte.

2015. nov. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!