Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nő vagyok, és kívánom az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő vagyok, és kívánom az üzlettársamat. Nem tűnik kölcsönösnek a dolog, ráadásul mindketten párkapcsolatban élünk. Hogyan tudnék tenni az érzéseim ellen?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ez így nem helyes,ha ezt írnátok elsőként. Szeretnék megszabadulni a vágytól iránta.
2015. okt. 2. 13:35
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Ha szereted a párodat akkor az iránta érzett érzelmek erősebbek lesznek a vágytól.Hm? Nemgondolod?
2015. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A páromba nem vagyok szerelmes
2015. okt. 2. 13:42
 3/21 anonim válasza:

Akkor miért nevezed párodnak? Miért vagy vele?

Látod ilyen egyszerű!

2015. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hosszú és bonyolult lenne ebbe belemenni,a lényeg,hogy nem tudunk külön menni. Tényleg nem. Egyébként tudja,hogy nem szeretem úgy.
2015. okt. 2. 13:45
 5/21 anonim ***** válasza:
Gondolom nem áll módodban kerülni a találkozást.Így nem sokat tehetsz,próbáld kiélni a vágyaidat és ne elfojtani.Maszti közben gondolj rá és próbáld a fantáziád segítségével elképzelni vele a szexet.Ha nagyon megkívánod tedd mindig ezt,amíg rá nem unsz a dologra.
2015. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Próbáltam,és komolyan mondom,annál erősebben vágyom rá. Lassan megőrülök,ha a közelemben van,minden bajom van,úgy viselkedek,mint aki nem normális,meg remegek,habogok.
2015. okt. 2. 13:50
 7/21 anonim ***** válasza:

Ő milyen jellegű kapcsolatban él,teljesen reménytelen a dolog köztetek?

Nem szeretnéd elmondani neki,hogy mit érzel?Jelenleg baráti a kapcsolatotok?

Egy szex vele segítene valamit vagy attól is csak rosszabb lenne?

2015. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem reménytelen,de szerintem eszébe sem jut velem a szex. Barátok vagyunk,igen. Nem akarom lejáratni magam előtte. Szerintem jó lenne,lenyugodnék,ha összejönne vele.
2015. okt. 2. 13:57
 9/21 A kérdező kommentje:
Nincs komoly kapcsolata,régóta van neki barátnője,de szinte csak a szex tartja őket össze.
2015. okt. 2. 14:03
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem szégyellni való dolog ha megkívánsz egy férfit,talán meglepődne,de egyben örülne is neki.Én elmondanám neki.

Nem tehetsz az érzés ellen semmit és ha nem követi tett akkor ezek csak szavak,ha meg ő is odavan érted titokban akkor hajrá.

2015. okt. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!