Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért félnek a lányok attól,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félnek a lányok attól, hogy ribinek titulálják őket?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, az elejétől kezdve igen vonzónak tartottam külsőleg, ezért lefeküdtem vele. Jó volt, imádtam, nem bántam meg. Az élet meg ment tovább.

Így vesztettem el a szüzességem is.

Ha vonzó valaki, miért kell túlbonyolítani, miért kell játszani az elérhetetlent, meg azon agyalni, hogy ribinek tartják majd őt? Miért érdekel ez minden lányt? Ha valakivel szexelni akarsz, akkor miért sanyargatod magad hetekig, míg a kapcsolatnak abba a fázisába nem esel, amikor a közvélemény, vagy talán a társadalom által elfogadott a szex? Ez nem feminizmus, rühellem a feministákat. Én egyszerűen csak nem értem ezt a logikát. Nők, férfiak, bizonytalanok... Végső soron tökmindegy, szexelni az aszexuálisakat leszámítva mindenki szeret(ne). Akkor meg miért nem teszi mindenki, ha van rá lehetősége? Véleményem szerint ettől nem lesz értéktelenebb egy nő sem. Csak kielégültebb, meg gazdagabb egy kölcsönös örömszerzés élményével, ami a világ legtermészetesebb dolga és mindig is az volt, az is marad. Miért lesz valaki ribi attól, hogy azzal elégíti ki a természetes szükségleteit, akivel akarja és amikor akarja?

Légyszi ne nézzetek hülyének meg ne szóljatok be, mert azt utálom.

19L


2015. okt. 4. 01:36
1 2 3 4 5
 1/45 Clark Kent.. ***** válasza:
41%
Mert nem minden nő olyan könnyűvérű, mint amilyen te vagy.
2015. okt. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

Ugye tudod, hogy ez egy elég szar válasz.

De azért köszi.

2015. okt. 4. 02:00
 3/45 anonim ***** válasza:
73%

Van aki nalad prudebb vagy kulturaltabb amelyik kevesbe serto. A szexben tobb Kell,hogy legyen allati osztonoknel. Szerintem nem Ojos dolog csak azert lefekudni valakivel mert tetszett. Elobb utobb bajod lehet belole, De ha jol esik egeszsegedre.

18/L

2015. okt. 4. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
88%
Van olyan nő, akinek érzelmi kötelék nélkül nem megy semmiféle intimitás, szüzesség elvesztése meg pláne. Mindenki más, vannak ilyenek is mint te, ennek biztos örül sok férfi, főleg akikkel voltál vagy akikkel leszel majd, ettől nem kell a másmilyen felfogású embereket savazni, akik nem egy lyuk vagy egy strigulaként szeretnének szerepelni a férfi emlékében, hanem barátnőként. Viszont azt tanácsolom, hogy ne akard már azt bemagyarázni majd mindenhol, hogy a te álláspontod a best, mert olyan jelzőkkel fognak illetni mint az első illető.
2015. okt. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 Clark Kent.. ***** válasza:
86%

Jah, akkor engedd meg, hogy egy kicsit kifejtsem bővebben:


Semmi baj nincs avval, ha egy nő nagy ívben éli a szexuális életét korlátok nélkül. Kellenek az ilyen nők is, hiszen akkor fuccs lenne az egy éjszakás kalandoknak. Én sem dobok ki egy nőt, ha felkínálkozik nekem.


Csak ennek az a hátulütője - amit nyilván te képtelen vagy megérteni - hogy mivel a férfiak szeretik kibeszélni a szexkalandjaikat egy idő után elterjed a csajsziról, hogy könnyen kapható, mert míg Anitával 1 hónapot kellett várni a szexre, addig ez a nő szétnyitotta a lábát már az első napokban. A szexéhes nőknek ez rövid távon kifizetődő, azonban hosszú távon nem.


Egy tekintélyes férfi ugyanis képtelen barátnő és feleségjelöltként tekinteni egy ilyen nőre. Én egész biztosan nem tudnék olyan nővel komoly kapcsolatot létesíteni, akiről tudnám, hogy Lórinak, Pityunak, Sanyának is megvolt, ráadásul egész rövid idő alatt. Ez a nő egy ribi, akinek nincs tartása, mert az ember attól ember, hogy uralkodni tud az ösztönein, ez azonban az ilyen nőknél teljes mértékben hiányzik.


Egy értelmes nőnek meg fontos az, hogy a tekintélyes pasik körében jó híre menjen, és ne csak szexre akarják használni, hanem úgy nézzenek rá, mint egy értékes nőre. Bár neked ezt hiába magyarázom, mert úgy sem érted meg.

2015. okt. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Sosem voltak problémáim a komoly kapcsolatokkal, vagy azzal, hogy hosszabb távon fenntartsam egy férfi figyelmét. A kapcsolataim végeszakadtának sosem az volt az oka, hogy nem várattam a szexszel a partnerem. Soha nem éreztem még, hogy kevesebbre tartanának.
2015. okt. 4. 02:25
 7/45 anonim ***** válasza:
34%
Clark,akkor feltételezem,hogy te sem adod oda magad egy neked tetsző nőnek már az első randin? Ez a baj,ha egy pasi száz nőt dug meg,az dicsőség,ha egy nő teszi,az qrva.Egy nőnek sem tetszik az,ha a pasijáról kiderül,hogy volt a Julissal is meg a Marissal is,meg a Borissal is.
2015. okt. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
56%
Egy férfinál ugyanúgy visszataszító lehet, ha végigkúrja a fél környéket, de ha lenne egy lányod és egy fiad, te is jobban viselnéd, ha a fiad dugna meg mindenkit, mintha a lányodat dugná mindenki. Nyilván az előbbit se néznéd jó szemmel, de ha a szívedre teszed a kezed, akkor belátod te is ezt.
2015. okt. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 Clark Kent.. ***** válasza:
61%

Komoly kapcsolat...? Ugyan már... :D


Sok dolgot láttam már életemben az elmúlt 26 év alatt, például volt olyan lányismerősöm, aki ugyanezt a filozófiát nyomta, mint te, Vandának hívták. Annak is volt egy pár "komoly kapcsolata", de azok a pasik olyanok is voltak. Ellenben a tekintélyes ismerőseim, akiknek a lábuk előtt hevertek a csajok, soha az életbe nem választottak ilyen nőt komoly kapcsolatra, mint amilyen te vagy. Ez a tanítás akkor bennem is maradt. Az egyik egy pár éve nősült, egy teljesen tisztességes nőt vett el feleségül. Mondhatod persze, hogy szerinted ezek a dolgok máshogy vannak, csak hát én annak hiszek, amit látok, és tapasztalok :-) És én azt nem tapasztalnám, hogy feleségjelöltként a te típusod annyira kapós lenne. Ellenben mint mondtam, szükség van rád is, hiszen akkor nincs egy éjszakás kapcsi:D


@02:29


Most te abból a logikából indulsz ki, hogy azért, mert egy férfinak valamit szabad, akkor már egy nő is megteheti. :-) Ennyi erővel akkor miért ítélték el annyian Bill Kaulitz-ot, aki festette a szemét meg a körmét, fiú létére? :-) Csak nem azért, mert a nemek közt alapvető különbségek vannak, és ami az egyiknek nem áll jól, az a másiknak igen?


Kérdésedre válaszolva viszont, ha én az első randin dugok is, akkor nem dugok meg akárkit. Bizony volt már, akit lazán visszautasítottam, mert nem jött be sem a külseje sem pedig a nyomulós stílusa. Ha le is fekszem egy nővel, attól hosszabb kapcsolatot szeretnék, mert alapvetően hülyeségnek tartom az egy éjszakás kapcsolatokat. Viszont az igaz, hogy dugásnál az első a külső, viszont a belső is ott van másodlagos helyen.


Most pedig én kérdezek valamit. Te személy szerint szeretnél egy ilyen barátnőt komoly kapcsolatra, mint a Kérdező, akinél pár napba telt, és felhúzta a cerkára Pityu, Sanya, meg Lóri? Büszke lennél rá? Ha igen, akkor kívánok neked egy ilyen barátnőt :-)

2015. okt. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 Clark Kent.. ***** válasza:
80%

Még valami: Teljesen természetes, hogy ha egy olyan nőnek, aki korlátok nélkül éli a szexuális életét nem mondják a szemébe, és nem éreztetik vele, hogy kevesebbnek tartják. Remélem, van elég fantáziátok, hogy miért, és nem kell részleteznem.


Egy párhuzamos példa: Leo Taxil 12 éven át színlelte a vallásosságot, senkinek sem jutott volna eszébe, hogy nem ateista. Csak jóval később hozta nyilvánosságra, hogy megtérése nem volt őszinte. :DD

2015. okt. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!