Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem érzik magukat borzasztó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzik magukat borzasztó szánalmasnak azok a pasik, akik privátot küldenek, majd ha nemleges választ kapnak elmondják a csajt minden ribinek?

Figyelt kérdés

Ha olyan kérdésekhez válaszolok, amik szexről szólnak, vagy arról, hogy hány kapcsolatom volt, volt-e barátság extrákkal stb, akkor mindig kapok minimum 2 privátot, nyalják a seggem, hátha velük is lefekszem, majd mikor elküldöm őket a francba, hogy én csak azzal szexelek, akit én választok, nem vagyok prosti, hogy be lehessen nálam jelentkezni, akkor meg jön a "ugyis egy szánalmas genetikai hulladék vagy, biztos 100 féle nemibetegséged van, te riherongy"


:DD


Annyira sajnálatra méltóan nyomorultak ezek. Ha annyira elítél mekkora k-rva vagyok és bottal sem piszkálna meg, akkor miért kuncsorgott szexért 5 perccel ezelőtt?


2015. máj. 31. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert ez az oldal tele van trollokkal.
2015. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
*Trollokkal és lúzerekkel
2015. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Örülök hogy nem csak én jártam így :D
2015. máj. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Üdvözlöm.A nevem H. Béla.Harmincnyolc éves egyedülálló,munkanélküliFérfi vagyok.Van egy Bodri nevű Németjuhász kutyám.Jelenleg két gyermekem van. Az egyik H.Krisztina a másik H.István.Budapesten lakom.Azt tervezzük,hogy kiköltözünk Németországba.


Most,hogy ön megismert engem,szeretnék válaszolni a kérdésére.A mai világban az emberek elkényelmesedtek,interneten próbálnak társat keresni,ez rossz dolog.A fentebb említett férfiak általában vagy trollok,vagy szexéhes pattanásos ifjak.Esetleg mindkettő.


Ha elolvasod a válaszom azt megköszönöm,további szép napot kívánok minden embernek.

2015. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem érzik magukat annak. De mondjuk, a másik fele meg az, amikor én írok rá valakire, mert nem akarom fél óráig itt kinn fejtegetni a személyes válaszom, és akkor vagy nem kapok választ sem, vagy azt hiszi, akarok valamit. Ja segíteni akarok.. :D csak néha minek.. :D
2015. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok vele, bár engem még senki nem küldött el, de unom hogy válaszolok egyet, hogy anonim vagyok és őszinte, erre valaki azt feltételezi, hogy ilyen válaszok után majd felfedem a kilétem...


Szánalmas. Nem azért válaszolok őszintén hogy utána "facebook?" aztán majd leéget az összes ismerősöm előtt?


Azért vagyok itt, mert itt láthatatlan vagyok, és attól hogy beszélek őszintén, nem fogom felfedni a kilétem és nem tudom ez miért olyan érthetetlen.


Meg én is ha szexelni akarnék azzal tenném akivel akarok... nem vagyok rájuk utalva.

2015. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Én majdnem minden privátra válaszolok. Valószínüleg ez a probléma. Válaszolok, aztán meg megkapom, hogy : hóhóóó! na látod, hogy te is tudod, hogy nem normális ahogy élsz, hát azért magyarázkodsz itt egy idegennek!!


Beszarás :D

2015. máj. 31. 14:51
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezek csak kisfiúcskák, nem kell törődni velük.
2015. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

For example People are crazy...

Bunkó.

L

2015. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én a fb-kal úgy vagyok, hogy ha valakivel egy ideje beszélgetek a problémájáról, és ezáltal ő is megismerte az én életem, akkor fel szoktam ajánlani, amikor úgy érzem az írása alapján, hogy felajánlhatom. És akik eddig elfogadták, a legjobb ismerőseim lettek ott, egyikükben sem csalódtam. De jól megnézem, kinek ajánlom fel. Ha pedig valaki nem fogadja el, azt tiszteletben tartom, és egészen biztosan nem fog úgy járni az illető, mit Te, Kedves Kérdező! :)
2015. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!