Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmas ribinek érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas ribinek érzem magam, jogosan? Nagyon bűntudatom van

Figyelt kérdés

Februárban lett vége a 2,5 éves kapcsolatomnak. A fiú a legjobb barátnőmnek hitt lánnyal csalt meg, és nagyon nehezen tettem túl magam rajta. Nem akartam egy jó ideig kapcsolatot, mert azóta még anyukámban sem tudok megbizni..Májusban megismertem egy fiút, akivel nem akartam kapcsolatot, de mégis belementem, mert kitartó volt. Egy hónap után próbálkozott be, de visszautasítottam és féltem, hogy ki akar használni. Nem tudom mi ütött belém, mert sose voltam ilyen..de elmentünk bulizni és én másztam rá.Nem akarom a piára fogni, mert akartam, de mégis nagyon bánom. Ezután Ő azt hitte újra együtt vagyunk, de aztán megbeszéltük, hogy mégsem..de mégis lefeküdtem még kétszer vele. Ez augusztus elején volt. Augusztus végén elhívott randizni egy munkatársam, nem is gondoltam bele, hogy lehet köztünk bármi, de mégis belementem. Első randi nagyon jól sikerült, másodikon már megcsókolt.. a harmadikon pedig nála aludtam. Vele szeretnék párkapcsolatot, de Ö szerintem nem, vagy nem tudom. Vasárnap is nála aludtam és volt egy olyan megjegyzése, hogy szextársak vagyunk, pedig már bemutatott a családjának és néhány barátjának, kézen fogva sétáltunk.. de ezek szerint mégse akar velem lenni.

Bő egy hónap alatt két sráccal is lefeküdtem..akik nem voltak a barátaim, nem vagyok beléjük szerelmes. Utálom magam miatta, de mégis, ha az utóbbi srác újra találkozni akar tudom, hogy belemegyek.

Bűntudatom van, hogy olyan lány lettem, amilyen sose akartam lenni.Komoly kapcsolatot akarok, szerelmes lenni..de mégis bele megyek a "csak szexbe", mert úgy érzem többet nem is érdemlek.

19/L


2015. szept. 9. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj... Az ember életében van, hogy előfordul az ilyen. Ettől nem leszel ribi, figyelj rá, hogy ezentúl máshogy csináld.

L21

2015. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ki vagy bukva,mert megcsaltak. Ha ribi lennél, nem lenne most bűntudatod. Ha továbbra is ezt csinálod, akkor leszel ribi..

"Csak" figyelj oda,h ezentúl más,h legyen :)

Fel a fejjel, Szép Estét.

2015. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Meggondolatlan voltál igaz, de most már ne edd magad rajta.

Inkább próbáld rendbe rakni a kapcsolatodat, beszéld meg a sráccal, mire számíthattok egymástól.

Ezek után figyelj oda, hogy viselkedsz másokkal, mert itt nemcsak arról van szó, hogy rád milyen fényt vet, de az első fiút, akiről írtál, jócskán hitegetted, biztos nagy csalódást okoztál neki.

2015. szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen nor.alis lenne a vilag ha ez szamitana durva ribisegnek :D Softos az biztos. Figyelj, eloszor is, sajnalom ami a baratoddal tortent. Senki sem erdemli meg hogy megcsaljak, plane egy baratnovel o.o Na, ezt nem erdemelted meg. De egy rendes sracot igenis megerdemelsz! En eleg komolyan elitelem az embereket, de szerintem amit Te csinaltal abban nincs semmi. Amig egyik fiuval sem vagy egyutt addig 1-2 mindenkinek belefer, elvegre nem 13 eves vagy mar :) Leszel meg szerelmes, mert megerdemled es bizom benne hogy nem vagnak at tobbet. Ennek ellenere szerintem sose kavarj egyszerre tobb fiuval. Mar csak azert sem, mert ki tufja mit kaphatsz el, vigyazz magadra! :) osszefoglalva nen vagy ribi kicsit sem, es sok sikert :)
2015. szept. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Szerintem nem, ha egyikkel sincs megállapodásod, hogy együtt lennétek, akkor gyakorlatilag azt csinálsz, amit akarsz, viszont azt illene tisztázni velük, h akkor mit akarsz tőlük, mert kétségek közt hagyni valakit nem túl etikus.
2015. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki fog hullani a hajad. :D
2015. szept. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
na jó, nem hullik ki. meg fogsz halni.
2015. szept. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szex nem csak párkapcsolatban létezik. Az nem is létező erkölcsi probléma, ha valaki nem él párkapcsolatban, és lefekszik fiúkkal. Akár minden héten mással. Tudjuk már helyén kezelni a dolgokat, mi micsoda.
2015. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!