Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 175 cm magas és 70-75 kg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

175 cm magas és 70-75 kg között mozgó súlyú lány bejön nektek vagy az már túl dagadt a fiúknak?

Figyelt kérdés

Azért 70-75 között mozgó, mert attól függ, hogy mikor mennyit eszem. Volt, hogy 75 felett volt a súlyom, de volt, hogy 70. Tehát ez alapján mit gondoltok? Képet nem mutatok, nem akarom, hogy esetleg egy-két olyan ember, aki személyesen ismer, felismerjen. :D


18L



2015. okt. 5. 06:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Szia. Képet tudsz mutatni?
2015. okt. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésedben az összefüggéseket. Aki személyesen ismer az tisztában van a kinézeteddel.


Am mondtam, hogy ne drámáz ezen, mert szép vagy!

2015. okt. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az én sújom is a zabálástól függ. :D

De látatlanban lehetetlen bármit is mondani.

Egy "fej nélküli" képen nincs ember aki felismerjen.Értelemszerűen ruhában.

2015. okt. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*értelem szerűen
2015. okt. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én imádnám.
2015. okt. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Így senki se fogja tudni kép kell. Én pl. most ugyanannyi kiló vagyok, mint 3 éve, akkor kövér voltam, most izmos. Nagyon nem mindegy. 26L
2015. okt. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

na igen, utolsó mond valamit!


egyébként személy szerint én szeretem a husi lányokat.

2015. okt. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kép nélkül valóban nehéz, de nekem bejönne :) 25/F
2015. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Figyelembe véve hogy 175centi vagy nemhiszem hogy gond lenne de mint az előttemlévők is irták kép kellene még ugyis sokat segítene ha az arcos kilenne pixelezve.
2015. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy "bejön a fiúknak". Minden férfi más, és mást szeret. Rám is épp az általad jelölt paraméterek jellemzőek, és annak ellenére, hogy nincs tökéletes alakom, van barátom, akivel szeretjük egymást. Ne stresszelj ezen, nincs értelme, érezd jól magad a bőrödben, vagy ha nem, akkor tegyél érte, hogy olyan legyen, amilyet szeretnél.
2015. okt. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!