Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom fenyeget, félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom fenyeget, félek tőle. El szeretném hagyni de nem merem. Hova forduljak segítségért?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt már majdnem élettársi kapcsolatban, ugyanis állandóan nálam van, nem akar hazamenni. Ha mondom, hogy menjen haza elkezd fenyegetni, hogy biztos van valakim, és megcsalom és kiírja mindenhová, hogy én minden férfivel kavarok. Van egy volt munkatársam akivel nagyon jó baráti kapcsolatot ápolunk, nem csak vele a hanem a feleségével és a gyerekével is. Ezért kiírta a facebookra hogy én nős emberekkel csalom őt és azt mondta felhívja a feleségét, hogy mi ketten összejárunk a hátuk mögött.

Azzal fenyeget szétveri a kocsim, hogy kirúgat a munkahelyemről, hogy lejárat mindenki előtt és kitesz rólam fényképeket a nevemben készített facebookra (amiket még normális kapcsolatunk idején csinált rólam pl fehérneműben). Közalkalmazott vagyok így ez azonnali elbocsátásomat vonná maga után.

Valamint többször mondta hogy belém vágja a kést, hogy agyonver, és hogy ha börtönbe kerül az éveit azzal tölti el, hogy kigondolja hogyan tudná az életem megkeseríteni. Sajnos erre bizonyítékom nincs, hiszen szóban mondta egy nem várt vita közben.

Nem hagy egyedül elmennem szinte sehova, minden 5 percemről el kell számolnom és váratlan időkben hív. Ha nem veszem fel akkor hívja az édesanyámat hogy ott vagyok-e, de már volt, hogy a munkahelyemet is felhívta bent vagyok-e dolgozni.

Mit tehetek, hova forduljak segítségért? Sajnos idegi és lelkiállapotom már nagyon meggyengült.

Köszönöm.



2015. szept. 2. 09:51
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs lehetőségem elköltözni vagy munkahelyet váltani, minimálbért keresek.
2015. szept. 2. 09:52
 2/26 anonim ***** válasza:
9%

beteges...


"állandóan nálam van, nem akar hazamenni"

élősködik rajtad, vagy nem ingyen él a nyakadon?


ugye tudod, hogy szakítanod kellene?

a készített képeket nem tudod megszerezni vagy megsemmisíteni?


egy vitát provokálni és hangfelvételt készíteni és elmenni a rendőrségre vele?


22F

2015. szept. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
17%

Ismertem ilyet..öngyilkos lett :D

veresd meg és dobd ki.

olyan nincs hogy félj tőle

ráhivod a rendörséget hogy zaklat és elviszik,egy estére bent tartják és persze nem ártan ha mindenkivel tudatnád hogy ilyen ember mert ha senki nem tudja akkor kitol varsz segitseget?

Ilyen fogyatékosak vannak a közalkalmazottak között???

vagy szenvedj tovább de a vége megintcsak az hogy kirugnak mert esetleg olyan is lehet hogy nem enged el dolgozni szoval rendörségre menj és ne gyere azzal hogy jaj őket nem akar...na akkor ne nyavajogj!

2015. szept. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

Ezzel már így önmagában is elmehetsz a rendőrségre, és tedd is meg minél előbb. Terrorban élsz.


Mindent mondj el az utolsó pici részletig. Ha felzaklat miközben elmondod a rendőröknek, nyugodtan sírj, borulj ki kétségbeesésedben. Add ki magadból, meg fogják érteni, nem lesz belőle gond.

2015. szept. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%

Amiket mond azokat meg vedd fel és irány a rendörség.

Nem csak a sittre viszik be hanem az elmegyógyba is.

Írj privit ha gondolod.

2015. szept. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Nem ennyire durván, de hasonló kapcsolatban éltem. Folyton utánam kérdezett a párom, mikor merre jártam, megmondta meddig mehetek el, mikorra érjek haza, ha nem érek haza ez meg az lesz, hogy ki fog készíteni, tönkreteszi az életem, ha ezt meg azt nem csinálom meg, stb... Erőszakos, fenyegetőző és lealázó volt. Egy nap betelt a pohár, szakítottam vele, alig bírtam levakarni. 3 nap múlva könyörgött, hogy ne tegyem... 2 nap múlva fenyegetőzött, üzeneteket írt az ismerőseimnek, elterjesztette az élőhelyünkön, hogy mekkora ku**a vagyok, ÉS!!! az ismerőseim el is hitték, pedig nem csaltam meg, csak ő azt hitte és teljesen bekattant. Féltem, hogy teljesen tönkreteszi az életem, de muszáj volt lépnem, mert nem bírtam tovább.


1-2 hónapig hallottam vissza dolgokat, de leszállt rólam. 3 hónap múlva felhívtam, mert féltem, hogy hülyeséget csinál. Nehéz megmagyarázni, de nagyon szerettem őt, és még szakításunkkor is szerettem, mert voltak pillanatai, amikor a régi énjét mutatta, akibe halálosan beleszerettem. De a birtoklási vágy teljesen megváltoztatta.


Szóval felhívtam, beszéltünk, aztán találkoztunk párszor. Fél év kellett neki egyedül ahhoz, hogy átértékelje a dolgokat magában.


Azóta is boldogok vagyunk együtt, egyébként már lassan 9 éve.


Nem mondom, hogy a te párodnak is csak idő kell, de addig lépj, amíg bírsz és nem késő! Van egy film, a Menedék(Safe Haven), amit érdemes lenne megnézned. Ajánlom figyelmedbe!


Sok sikert!!!

2015. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%

és töröld a fész profilod és ezt minden ismerőssel előre közöld !!!

mond h zaklatnak és azért teszed ..

ha mégis a te nevedben valaki ismerősnek jelölné vagy bármilyen kompromittáló képet küldene neki akkor azonnal szóljon mert feljelented az illetőt

és ezt a főnököddel is közöld !!!

ezzel megelőződ h kirúgjanak


+ nem engeded be

nem veszed fel a telefont neki

ha munkahelyen hiv a válasz mindig legyen az h ilyen információt nem adhatnak ki

anyukádnál is tiltsd le a számot és mond meg neki h ne vegye fel a telefont - vagy ne adjon ki infót rólad

vedd fel a fenyegetőzéseit és vidd be a rendőrségre

ha hozzátok menne, hívj rendőrt h zaklat és vitesd el

vegyél egy kis webkamerát és figyeltesd a kocsidat

2015. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Kedves 3. válaszadó, ne haragudj de nem vagyok fogyatékos... egyébként attól még, hogy közalkalmazott vagyok, attól még ugyanolyan problémákkal küzdök, mint bárki más... vagy nem értem az összefüggést. Ha valaki közalkalmazott nem lehet magánéleti problémája?
2015. szept. 2. 11:04
 9/26 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget, Kedves Utolsó Válaszoló, sajnos nálunk is ez a helyzet hol tök normális, hol pedig átvált ilyen vadállattá és természetesen mindenért én vagyok a hibás. Sajnos a mi esetünkben egy szakítástól nem fog megváltozni, mint visszahallottam az előző barátnőivel is így viselkedett, rendőrségi feljelentést is tett az egyik ellene. A többiek pedig messze élnek, így nekik könnyebb volt. Mi sajnos egy városban élünk.. Egyébként nem ad a rezsibe, se semmibe pénzt.
2015. szept. 2. 11:06
 10/26 A kérdező kommentje:
Bocsánat közben utolsó előtti lett az utolsó...
2015. szept. 2. 11:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!