Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Ha nekem tetszik egy pasi, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ha nekem tetszik egy pasi, a taknyát is rám verheti, azt is élvezni fogom" Vonzó vagy taszító ez a hitvallás?

Figyelt kérdés
Az egyik többdiplomás, soknyelven beszélő, kimért modorú, kosztümös-szemüveges 30-as nőismerősöm mondta ezt.

2015. okt. 5. 14:25
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
amiatt felesleges privátot írni, hogy megadjam az elérhetőségét, mert nem fogom :)
2015. okt. 5. 14:26
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha szebben fogalmazott volna vonzo lenne, igy viszont taszito.

18/L

2015. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Már a gondolata is taszító. Én nem tudok szeretni senkit, aki megpróbál megalázni. Sajnos elég hülye felfogása van az ismerősödnek.
2015. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem gusztustalan minden formában. Tipikus tini lány hozzá állás akik csak a külseje miatt vannak együtt a "pasival" és eltűrik, hogy közösségekben meg úgy általában megalázza őket és bunkó velük. Én ezeknek a nőknek csak annyit üzenek, hogy egészségükre ;)
2015. okt. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
számomra nem vonzó... 23/f
2015. okt. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%
Én szeretem az ilyen őszinte nőket, akik egyértelműen fogalmaznak. És azt is ha a szexben nincs nagyon tabu :) 30F
2015. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

Nyilván nem sz szerint kell érteni.

Egyébként meg az ilyen elfojtós,kimért modorú csajok a legodaadóbbak az ágyban,bármire kaphatóak ha beindulnak vigyázni kell velük.

Aztán visszateszi a szemüvegét és megint konzervatív,jól szituált hölgy lesz belőle.

2015. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy nem tudod megadni az elérhetőségét a kitalált, klisés, szemüveges, perverz, 69 diplomás irodista csaj karakterednek.
2015. okt. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
sok volt a szürke 50 árnyalata
2015. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

8: az előbb elég valósnak tűnt pedig, mikor tárgyaltam vele:)

9: a szürke 50-ben elég kevés takony folyt emlékeim szerint (legalábbis a filmváltozatban.. a regényben volt ilyen?)

2015. okt. 5. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!