Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatnék idősebb szeretőt?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék idősebb szeretőt?

Figyelt kérdés

Egy idősebb szeretőt? Kifejezetten egy jóval idősebb nőre vágynék, tehát nem korombélire. Valakit, akivel összejárunk, szexelünk, jól elvagyunk és nem akar összeköltözni meg ilyenek. A korombéli lányok hidegen hagynak teljesen, a fiatalabbak is, komoly kapcsolatot meg nem akarnék jelenleg.

Van valakinek ötlete? Pest megye.


24/F



2015. okt. 5. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Gerbeaud cukrászda, Bp.
2015. okt. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Regisztrálj szexpartner keresőre. Én is ott nézelődök és a pasik, akikkel beszéltem arról panaszkodnak, hogy milyen sok idősebb nő van és nincsenek korombeliek. De ezek szerint ez neked kedvező lenne. :)
2015. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hmm, érdekesen hangzik. Szexpartner kereső alatt ugye nem a kur*apecér oldalakra gondolsz? Nem prosti érdekel! :D

Tudsz esetleg ajánlani?

2015. okt. 5. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem csak fizetős szexpartnerek vannak. Annak idején én például az eropolison ismerkedtem, meg anonim fórumokon.
2015. okt. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem arra gondoltam. :) Kupak.hu például, az teljesen ingyenes. Vagy szexrandi.hu, de ott fizetni kell az oldal tényleges használatárét. :)
2015. okt. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!