Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy a férfiak ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a férfiak ne csak az aranyos lányt lássák bennem, hanem a nőt is? Senki nem akar járni velem.21L

Figyelt kérdés
Eleve egy mosolygós lány vagyok, sokat vigyorgok, mert én ilyen vagyok. Viszont nincs meg az a tipikus női kisugaárzásom, inkább csak egy cuki, kedves lány vagyok a férfiak szemében. Sokszor visszamosolyognak, kedvesek, de ennyi, nem kezdeményeznek, nem éreztetik velem, hogy tetszenék nekik, mint nő, nem hívnak el randizni, semmi. Egyszóval ebből az egészből leszűröm, hogy csak max megsimogatják a vállam, és ennyi. Önbizalomhiányos vagyok.
2015. okt. 6. 19:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem szimpi vagy, kar hogy 5 evvel idosebb:/ 16f
2015. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

"Senki nem akar járni velem."


Mese habbal. Ne haragudj, de ha igaz, amit az alkérdésben kifejtesz, akkor kb. főnyeremény lehetsz. És a főnyereményt mindig elviszik.

2015. okt. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én pont egy aranyos, cuki lánnyal szeretnék randizni.
2015. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 opened paradise ***** válasza:
100%

Pedig az aranyos lányokat a többség szereti.

Én legalábbis igen.

2015. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%

Hat lehet szepen mosolyogsz, de megsem vagy csinos, szep...

Mar bocsanat.


Esetleg egy kepet kuldenel magadrol? Akar privatban is johet.


Amugy ha nem vagy szep ne ijedj meg, nem lehet szep mindenki, egy kis smink, stilus, igenyesseg es mindenki szep lesz. Csak nezd meg a youtube videokat.

2015. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hát érdekes, én pedig eddig úgy tapasztaltam, hogy az erotikusabb töltöttségű nőkre hajtanak inkább a férfiak.


Azt szokták mondani, hogy szép, aranyos lány vagy. És akkor kb itt meg is áll minden, nem lépnek tovább.Én meg nem merek, mert félek az elutasítástól.

2015. okt. 6. 19:23
 7/20 opened paradise ***** válasza:
84%
Nem lehet,hogy ezt csak "vigaszképp" mondják?
2015. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kaptam már azért pozitív véleményeket fiúktól, lányoktól, innen-onnan. Ha belenézek a tükörbe én teljesen megvagyok magammal elégedve akár arcilag, akár alkatilag.

De egy idő után mire megy az ember a pozitív véleményekkel, ha azokat "nem tudom kihasználni"? Nekem elég lenne, ha csak egy ember mondaná azt, hogy szép vagy, tetszel, stb, például reggel, felkeléskor.

2015. okt. 6. 19:35
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalomhiányt orvosold.
2015. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
De azért fogadjunk, ha itt rád írna egy srác jófej módon, egyből pattintanád, hogy neten nem ismerkedsz, pedig még csak végig sem hallgatnád, hogy ő nem neten akar ismerkedni, csak kapcsolatot felvenni max. :D Én azt mondom, aki igazán szeretne ismerkedni, az mindenhol meglépi ezen vágyát.
2015. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!