Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy a férfiak ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a férfiak ne csak az aranyos lányt lássák bennem, hanem a nőt is? Senki nem akar járni velem.21L

Figyelt kérdés
Eleve egy mosolygós lány vagyok, sokat vigyorgok, mert én ilyen vagyok. Viszont nincs meg az a tipikus női kisugaárzásom, inkább csak egy cuki, kedves lány vagyok a férfiak szemében. Sokszor visszamosolyognak, kedvesek, de ennyi, nem kezdeményeznek, nem éreztetik velem, hogy tetszenék nekik, mint nő, nem hívnak el randizni, semmi. Egyszóval ebből az egészből leszűröm, hogy csak max megsimogatják a vállam, és ennyi. Önbizalomhiányos vagyok.
2015. okt. 6. 19:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én szívesen megismernélek :)
2015. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#9 Mégis hogyan?


#10 Ez nem igaz. Bárkivel szívesen beszélgetek, ha az illető komolyan vesz engem és magát a beszélgetést is. Tehát nem csak egy perverz valaki, aki csak azért jópofizik, hogy megdönthessen, mert ezen az oldalon sok ilyen van.

2015. okt. 6. 20:02
 13/20 anonim ***** válasza:
58%

Ráírtam hogy küldjön egy képet magáról...

De nem jött semmi szerintem ez egy troll kérdés.


(Eléggé valószínűtlennek találom hogy egy 21 éves lány senkinek nem tetszik.)

2015. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem egy helyen dolgozunk véletlenül? Nagyon illik a leírás az egyik kolléganőmre.

Csillogó barna szem, kicsivel váll alá érő barna haj, a szinte állandó aranyos mosolygás stimmel, a kor szintén, szerintem az önbizalomhiány is.

2015. okt. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nyilván nem fogok egy vadidegennek egyből képet küldeni magamról... :D



Nem hiszem, hogy egy helyen dolgozunk :) egyébként a barna szem, barna haj stimmel, de nekem hosszú a hajam.

2015. okt. 6. 20:34
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem erotikus képet kértem...DE a te döntésed...


Azzal az önvizalommal tenleg csinálj valamit...:D

2015. okt. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#15 - akkor lehet nem. :) MOndjuk Ő valszeg nem gyakorizik most, hanem gyakorolja élőben a vendéglátást.
2015. okt. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel kedvelem az aranyos, cuki lányokat. A fogalmazásodból és a válaszaidból is egy intelligens, kedves egyéniség sugárzik vissza.


Az általad vázolt "gondokról":

Az önbizalomhiányon dolgoznod kellene. (Tudom, hogy nem könnyű, evvel más is, sőt én is küzdök, de fejben sok mindent el lehet dönteni!) Itt visszatérnék a fogalmazásodra; elegy beszélgetésekbe és másoknak is fel fogsz tűnni, nem csak a cukiságodról. Így megismerik a személyiségedet és senkit sem fog érdekelni, hogy nincs tipikus nőies kisugárzásod.

A női kisugárzáson is javíthatsz, ha inkább evvel szeretnél feltűnőbb lenni. Ezen igényes, nem túlzásba vitt smink, esetleg máshogy öltözés is segíthet.

2015. okt. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h az öltözködésednek kellene egy kicsit merészebbnek lennie. Sminket is hasznalhatsz, de ne vidd túlzásba semmiképpen. Kérd meg a fodrászt h tegye vadabbá frizurád. Amúgy ne gondold h minden férfi téged csak egy aranyos cuki lánynak tart. Lehet h az idő és a helyszín nem volt megfelelő vagy éppen -és ezt komolyan mondom- a srác nem volt biztos h kezdeményezhet e egy szimpatikus vonzó nőnél, mint amilyen te vagy.
2015. okt. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Szia Kérdező!

Hogy vagy mostanában?

Kialakultak a dolgaid?

(Kialakítottad?)

ápr. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!