Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, egy ilyen srác a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy ilyen srác a szemetekben nem férfi?

Figyelt kérdés

Első és eddigi egyetlen barátnőmmel nem úgy alakultak a dolgok ahogy kellett volna.

Nem pettingeltünk soha, én mivel nem voltam még nővel rágörcsöltem a szexre és nem akart felállni :(

Pedig nem vagyok impotens. Azóta romokban az onbizalmam :\


2015. okt. 6. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hogy reagálta le a csaj a helyzetet?
2015. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

miért ne lenne férfi?

minden pasi kerül ilyen helyzetbe.

majd megszokod az ilyen helyzeteket és megtanulod irányítani.

2015. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy oke semmi baj, majd maskor.

Még egyszer probaltuk, veszekedtünk előtte, akkor is nehezen akart felállni, de felállt. Amikor kérdeztem hogy milyen volt, "jó volt hát most mit mondjak" választ kaptam.

Rosszul érzem magam :/

2015. okt. 6. 20:58
 4/17 anonim ***** válasza:
én is ismertem egy ilyet, ideiglenes semmi baj nem lesz belőle
2015. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Túl sokat gondolkodsz és rágörcsölsz :) Előfordul mindenkivel, egyáltalán nem gáz.

Amúgy kedved az volt hozzá? Tetszett a lány akivel csináltad?

2015. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Volt hozzá kedvem, bár első alkalommal fáradt voltam nagyon, de nem akarom erre ráfogni, második alkalommal tulajdonképpen szakított velem csak nem mondta ki. Ott talán az volt a baj. Nem tudom :(
2015. okt. 6. 21:16
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem is az, hogy nem férfi, de nekem nem lenne ott kedvem vele kinlódni, inkább keresnék olyat, akivel nem olyan macera már az is, hogy felálljon neki. Mondjuk n olyan vagyok, hogy ha valakivel nem megy, akkor utána már nem nagyon van kedvem vle mert úgy érzem nem kiván vagy ilyenek... meg előre félnék, h mi lesz legközelebb, vajon feláll*e. Sztem egy idő után olyan kényszeredettnek érezném az egész helyzetet...
2015. okt. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Akkor most mit csináljak? Honnan tudjam működni fogok e legközelebb?
2015. okt. 6. 22:17
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, működni fog. De neked is jobb lenne, ha lassan haladnátok, simizés, tapizás, ujjazás, nyalás és csak utána a szex... Szerintem te is nyugodtabb lennél tőle, ha felfedeznétek egymást előtte és nem csak úgy durr bele..

Plusz remélhetőleg a következő barátnőd nem lesz ilyen tapló...

2015. okt. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nos én is erre gondoltam. Akkor kerek perec egyértelmű volt hogy szex is legyen, mármint behatolás.

Nem ezzel van gondom, mert lehet hogy egy másik lánnyal legközelebb úgy lesz, hogy nekikezdünk és annyira kívánom (és ő is), hogy az is megtörténik. De ez, hogy meg volt beszélve, valahogy nem volt jó.

2015. okt. 7. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!