Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Smpixie-n kívül hol lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smpixie-n kívül hol lehet bdsm kedvelő lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Jó oldal, nagyon szeretem, csak annyira kevés lány van fent, hogy nem igaz...


24/F switch


2015. okt. 7. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. :)

SmPixien a nők 99% kamu. Mint ahogy az egész neten az olyan nők közül, akik azt állítják ők szeretik a BDSM-et.

Valahogy élőben egyik se akarja már megmutatni, hogy ő tényleg szereti. :D

2015. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pixi valóban nagy kamu. Egy éve én is nézelődöm. 36 ffi/dom
2015. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kamu. Én 5-6 éve vagyok fent rajta és találkoztam már onnan nővel. Ez egy elég kényes és bizalmi téma. Nem olyan, mint a vanilla szex...


24 D/F

2015. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 7 évig voltam fent. Úgy 2010-ig. Sok alkalmi kapcsolat, de komolyra a többségük alkalmatlan. 2-es voltam.
2015. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ashrak.hu :)
2015. okt. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem weboldal kérdése, hanem közönségé, és a közönség előbb-utóbb mind ugyanaz lesz.


1. Fiatal és szép nők, akik kizárólag nőket, keresnek, esetleg nőket kereső párok

2. 40+ -os elhízott háziasszonyok, akik nem dolgoznak, és ráérnek a neten lógni, vagy ugyanilyen kinézetű,ahelyükön szélessávú internetkapcsolattal rendelkező nők, elhanyagoltak, unatkozók, akik fényeztetik az önbizalmukat, mert itt pozícióban vannak a férfi túlsúly miatt, de a való életben már inkább átadják nekik a helyet a buszon a férfiak, mintsem rájuk izgulnának

3. Meleg férfiak minden korosztályból és kategóriából, bizonyos részük női regisztrációval, kamu képekkel

4. Nőre vágyó hetero férfiak minden korosztályból és kinézeti kategóriából, kb. 5x annyian vannak, mint a nők összesen, a legjobb 1%-uk megkaphat egy átlagos-átlag alatti nőt néha


Ez egy piac, és amit Te keresel, azt még többezren keresik Rajtad kívül, ha fel is regisztrál egy, 20 perc alatt elkel. Keress rá itt GYK-n olyan kérdésekre, hogy "Hol találok szexpartnert" vagy "Netes társakeresőn találok-e szexpartnert", és a női válaszolók mind azt írják, hogy 30 perc alattt sikerült, a férfiak meg azt, hogy lehetetlen.


Néha az az érzésem van, hogy BÁRMILYEN férfi, az jóképű modell fitneszedző milliomostól a legszerencsétlenebb öreg elhízott munkanélküliig sokkal jobb nőt találhat OFFLINE, mint ilyen netes oldalakon. BDSM ide vagy oda, ez az arányokon nem változtat, sőt inkább ront, mert a nők jó része természeténél fogva szubmisszív. Az a kevés domináns nő, aki van, szerintem ők se dominánsak, mert közben vágynak valakire, akinek alávethetik magukat, és a szolgákat csak kihasználásra tartják, egy idő után mind fizetősek lesznek vagy szolgáltatásokat, ajándékokat kérnek, amikor egy ilyen weblapon szembesülnek azzal, hogy 24 óra alatt mondjuk 500 jelölt jelentkezik.

2015. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem illik ide a kérdésem de hátha tudtok segíteni. Piciny városomban kevés a választék ilyen fajta segédeszközökből. Melyik weboldal az ami megbízható es széles választékban gazdag sm cuccokból?
2015. okt. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, én a diamond szex shopbol rendeltem eztazt, ha megtaláod amit szeretnél ajánlom őket :)
2015. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!