Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apakomplexus vagy még belefér?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus vagy még belefér?

Figyelt kérdés
Egy hosszu kapcsolat vegeterte utan lefekudtem egy haverommal (mindketten ittunk) aki jova idosebb (+15ev) mint en. Az exemmel vesztettem el a szuzessegem, tehat a kivancsisag is kozrejatszott, valamint mar nem lebol kapott otlet volt az eset, kerulgettuk egymast regota. Csak testi kapcsolatrol van szo, egyertelmu, hogy tobb nem lesz belole, viszont nem bantam meg es nem zarkozom el folytatastol sem. Mi a velemenyetek errol? 18L

2015. okt. 8. 00:39
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
8%

Az viszont a te hibád, hogy lefeküdtél vele. Ő tehet róla, hogy leöltöttél a garatra? Nem. Ő ment bele egy dugásba? Te voltál.

A pasi sem 100as... konkrétan rohadjon meg mkndenki aki megcsalja a párját. De azért te is hatalmas idióta vagy. Ne is védekezz azzal hogy nem tudtad mit teszel. Akkor kellett volna gondolkodni, hogy mi lesz, mielött bepiálsz.

De a kérdésre térve: ez nem apakomplexus. Egy 20 éves lány, és egy 60+ os pasi... na az már az... ez nem az.

2015. okt. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
64%
ti mitől vagytok ennyire tökkelütöttek?fhasztt kell letámadni az embert meg riba###ozni?!lefogadom,hogy az itt rhibizők nagyrésze önbizalom hiányos csajszi,akiknek a lelki szeme előtt lepergett,ahogy az ő fiúkájukat akarja a kérdező(vagy hozzá hasonló) éppen elcsábítani.rossz hírem van!mi férfiak akkor vagyunk kaphatóak az ilyenekre,ha kedvünk van hozzá.kedvet pedig akkor kapunk,ha nem vesszük komolyan az aktuális barátnőnk,vagy az aktuális barátnőnk nem tud megfelelő módon a kedvünkben járni.pasi szemszögből ugyan ez a helyzet.ha nagyon meg akarok ##### egy nőt,akkor a legkevésbé sem fog érdekelni,hogy neki van e bármilyen jellegű párkapcsolata(kivételt képeznek természetesen az ismerősök barátnői,de rájuk meg eleve nem hajtok).nem erőszakolom meg,nem zsarolom,hanem egyszerűen a kölcsönös akaratunknak köszönhetően lefekszünk egymással.ha ezt úgy teszem,hogy van mellette csajom,egy tahó vagyok,és bizonyára nem veszem komolyan a kapcsolatot,vagy engem nem vesz komolyan a partnerem(legalábbis nem úgy ahogyan én azt elvárnám).de a harmadik fél az mitől rohadt szemét láda?jézusom...
2015. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
60%
Ez még nem mondható apakomplexusnak.
2015. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a védelmet #22 :) teljesen igazad van ennyire már sikerült megismernem a másik nem hozzáállását, a párja nem elégíti ki az igényeit, nekem nincs aki kielégítse, szimpla sporttársi szeretetből segítünk egymás problémáján ahelyett, hogy felelőtlen módon ő k*rvázni járna én meg bármilyen meggondolatlan kalandba vagy kapcsolatba vágnék. Valamint nem mondtam egy szóval sem, hogy nem tudtam mit teszek,viszont az sem kijelenthető, hogy nem tehet arról, hogy én mennyit ittam,de hál istennek #21 nem ültél velünk egy asztalnál ;)
2015. okt. 14. 22:14
 25/27 anonim ***** válasza:

Koptassátok a sunádat angyalom!

szard le az itteni sok írigy embert!

2015. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
27%
Védelem. :D Hát én sírok. Mi van itt, bíróság? Esküdt szék feladja és elvonul, mert a vádlott és a bírák is sötét, mint a kút feneke.
2015. okt. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Jó páran(férfiak) felháborodtak az apakomplexus kifejezésen..15 év..igen majdnem egy generáció fogadjátok el..

Gondolom ha egy 18 éves fiúnak lenne 15 évvel idősebb szexpartnere egyből jönnének az anyakomplexus szöveggel..áhh

2015. okt. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!