Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Apakomplexus vagy még belefér?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus vagy még belefér?

Figyelt kérdés
Egy hosszu kapcsolat vegeterte utan lefekudtem egy haverommal (mindketten ittunk) aki jova idosebb (+15ev) mint en. Az exemmel vesztettem el a szuzessegem, tehat a kivancsisag is kozrejatszott, valamint mar nem lebol kapott otlet volt az eset, kerulgettuk egymast regota. Csak testi kapcsolatrol van szo, egyertelmu, hogy tobb nem lesz belole, viszont nem bantam meg es nem zarkozom el folytatastol sem. Mi a velemenyetek errol? 18L

2015. okt. 8. 00:39
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Miert? Es ez miert epp itt jutott eszedbe? :D
2015. okt. 8. 01:12
 12/27 anonim ***** válasza:
Milyen a szex vele?
2015. okt. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ez sztem nem fontos a kerdes szempontjabol
2015. okt. 8. 01:15
 14/27 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem eleve hülye a kérdésed, még ha nem is vesszük figyelembe, hogy embertelen csitri vagy.

És még mindig nem válaszoltál: hogy a francba jön ide az apakomplexus??

Kitalálom: mert idősebb?! Az apakomplexus nem ennyiből áll... És egyébként az is "belefér"...

Az nem fér bele, amit te csinálsz itt.

2015. okt. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
A te életed, csinálsz mit akarsz, de előtte hasznald a fejed is, na persze, ha van mit.
2015. okt. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%
De a pasinak volt egy jó éjszakája. Most meg röhög a kis ribin és örül, hogy meg tudta fektetni az agyatlan pinát.
2015. okt. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
71%
Ez nagyon szemét dolog a férfi és a csaj részéről is. Mármint hogy van barátnője és félredug. Nem értettem soha miért jó az ha az ember megcsalja a párját? és az olyan csajokat se értem akik nős, vagy olyan pasikra hajtanak akiknek van barátnőjök. Remélem kifog derülni és dobni fogja a csaj azt a szemét pasit!
2015. okt. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Belefér. Nekem volt fiatalabb csajjal is..
2015. okt. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

kérdező... a válaszod miatt írtam azt.


#10 voltam :D

2015. okt. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Kedves #16 nincs olyan szerencsed, pont olyan joban vagyunk mint elotte, es mondom en nem akartam meg aznap delelott (jozanon) beszeltunk is rola. Az rohadtul nem a en hibam ha a farka utan megy, nem en vagyok az elso a paettajan a kapcsolata mellett es nem "hajtottam" ra o fuzgelt egy evig te nagyon diszlexias nemtom hanyadik...kulonben nem az erkolcsi oldala volt a kerdes.
2015. okt. 8. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!