Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha jártok egy csajjal akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jártok egy csajjal akkor is sűrűn van anál és orál szex? Esetleg megalázó póz, vagy szituáció? Vagy csak a rbancokkal szoktátok csináltatni? Kort is írjatok

Figyelt kérdés

2015. okt. 9. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem jártam még csajjal. (25/F)
2015. okt. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha igénye van rá, akkor lehet róla szó.
2015. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szokott lenni anál és orál akkor is. A pózok közül meg nem is tudom, melyik lehet megalázó. Szerintem egyik sem az...
2015. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

ez hülye kérdés, az orál egy alap dolog a szexben. anál mivel élvezi a párom is akkor persze h van. megalázás semmiképp, durvább, vadabb szex az meg minden mennyiségben. de az nem megalázás.


ja és nem hogy járunk de össze vagyunk házasodva :)

majd hülye lennék olyan nővel együtt lenni akivel nem egyezik a szexuális izlésünk

2015. okt. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Joe.38 ***** válasza:
Jàrunk ? A vàlasztàs alapja ez amit kèrdezel . Eleve olyat vàlasztok akivel egyezik a vàgyunk. Ezt a lehető leghamarabb felszínre kell hozni. Mert ha nem egyezik akkor mit akarunk ? Milyen jövő lehetne? Csak van ? Azt minek? Nem is jàruhatunk ha mások vagyunk , egy forintot se költenèk rà egy perc időt se , semmit ha tàvoliak a vàgyaink. Ergó jàrni se jàrhatunk. Aki ilyet tesz az idő milliomos. Eleve el..b..a..ssza idejèt olyanra ami nem hoz eredmènyt. Pont attól rabolja el a sajàt idejèt ( egy következő lehetősègtől ) akivel egyezik a vàgya. Azaz meg se ismeri azt aki megfelelő akivel passzol , ha olyannal jàr aki ? - aki mi is ? Tàrs ? Baràt ? Haver ? Púp vagy nyűg ? Az èlet nem vègtelen. Lejàr. Minek egy okoskodó feminista vagy karrieriste p..ic..sa ? Soha nem èr rà. Soha nem lehet egy jót..... "elengedni magad".
2015. okt. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha engedi akkor majdnem minden van,az alázás nem az én világom.az tök mindegy hogy a csajom vagy ribi,ha engedi tolom.
2015. okt. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Nos nagyban függ a lány vágyaitól is de anál,orál majdnem mindig van.

Az alázás is belefér,szituáció alatt mit érzesz? (lehülyézem a boltban,vagy mi)

bár itt elég sok elő fordul volt akink már a térdel előttem és szopik is megalázó volt,jó magam pedig a pisisex-et sem tartom annak.


rbancokkal.öket csak megdugom.de ők nem is foglakoznak olyannal,hogy valami megalázó vagy sem,nekik én is csak egy numera vagyok.

2015. okt. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!