Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebben a szituban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben a szituban ki volt a hibas?!

Figyelt kérdés
Nagyon be voltam allva bion(meg a baratom is,de en ha nem otthon vagyok nagyon elengedem magam es megorulok foleg a biotol...) na es ezt baratom tudja, hogy ilyen vagyok. Egyszer csak bementem a furdoszobaba, es falhoz vagtam baratom hajzselejet ugy, hogy rament az egesz a falra. Ezutan elkezdett lokdosodni, eloszor, hogy takaritsam fel, aztan, hogy inkabb menjek haza. (Ez mar a sokadik hulyesegem volt) es en csak tovabbra is vihogtam es mondtam, hogy tobbet nem is jovok ide vissza. Reggel irt sms-t, hogy 'bocsanat a lokdosodesert' . Ti mit tennetek? 17/L

2014. dec. 10. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mea culpa. :(
2014. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Itt te csináltál rosszat, illene mondani, hogy nem történt semmi, hülye vagyok. Aki idióta ne anyagozzon.
2014. dec. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Elmennék elvonóra.
2014. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
A helyében nagy ívben kerülnélek.
2014. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Büszke lennék magamra!

(Remélem érted...áh dehogy!)

2014. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Meg probal a nep engem savazni :S egy ferfi ne lokdosson egy not, barmit is tesz az a no. Velemenyem szerint.
2014. dec. 10. 21:27
 7/16 A kérdező kommentje:
Egybkent jozanon full spontan is megcsinalom ezt siman. Es helyesbitek, csak egy kicsit voltam akkor beallva.
2014. dec. 10. 21:28
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Meg probal a nep engem savazni :S egy ferfi ne lokdosson egy not, barmit is tesz az a no.


Így van. Az igazi tirpák paraszt nő. Bármit tehetek, mer nő vagyok.... Legközelebb szarj a szájába, megteheted, mer nő vagy, és akkó nem lehet hozzád érni...

2014. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Én a helyedben elkerülném a srácot. Örökre. Talál majd egy normális lányt, amíg te az elvonó ablakából bámulod az eget.
2014. dec. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

na en lapattal vagnalak tarkon te drogos q..va raadasul az o hazat ba..od ossze? ugy kib.szt.lak volna a labad nem eri a foldet

meghogy egy ferfi ne lokdosson not

az arab orszagokba kene vinni az ilyen drogos q.rv.kat

2014. dec. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!