Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged kihasználtak már, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged kihasználtak már, és hogyan?

Figyelt kérdés
Nemet,és kort is írjatok légyszi.

2013. szept. 23. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mindenkit használtak már ki!

Nem/Kor

2013. szept. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jah, az önzetlenségemet, és a naivságomat. Mára már megváltoztam.

19/n

2013. szept. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen talán,de azért kérdeztem hogy ha megosztanátok akkor mások akár tanulhatnának is belőle,ugyanis tényleg vannak hiszékeny és jóindulatú fiatalok akik nem mindig tudják h mit kellene tenniük adott helyzetben.
2013. szept. 23. 14:07
 4/11 A kérdező kommentje:
És sok féreg ezt ki használja.
2013. szept. 23. 14:08
 5/11 anonim ***** válasza:

persze, hogy használtak már ki... az, hogy úgy tett mintha szeretne én pedig elhittem. sok mindenre rávitt. bármit megtettem volna azért, hogy jó legyen neki, nekünk... de utána csúnyán átvágott, és lecserélt egy másik lányra, és el is mondta nekem nem egyszer, hogy mennyivel jobb az a lány, mint én.

most a legfrisebb tapasztalatom mondtam...19/l

2013. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És meddig tartott ez a kapcsolat?
2013. szept. 23. 14:17
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként sajnálom,de vannak ilyen szemetek ne törődj vele,majd őt is lecseréli az a lány ;-).
2013. szept. 23. 14:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is használtam már ki lányt, nem vagyok büszke rá, de megesett, hogy belezúgtam fiatalba, elhitettem (főleg, mert én is elhittem), hogy milyen nagy szerelem, megtaláltam életem értelmét aztán valamikor felébredtem. Csak úgy. És vége lett. És megértem, hogy egy 18 éves ezt nehezen dolgozza fel, mert azt hiszi egy felnőtt pasi már értelmes és tudja irányítani magát. Hát sajnos nem mindig. Mert ha elborúl az agy, ha valakibe belezúg valaki, akkor semmi sem lesz racionális.

27F

(még mindig érzek érzelmeket, de kitisztúlt a fejem és rájöttem, hogy semmi jövője nincsen, ezért abbahagytam. Szerintem a lánynak is jobb ha most van vége, minthogy 2 évet még húzzuk egymást.)

2013. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Érzelmileg.Kezdtem beleszeretni,amikor előállt azzal,hogy vegyük lazára a kapcsolatot.Megpróbáltam úgy,hogy lazán,már nem vettem komolyan,akkor jött azzal,hogy ő ezt nem is gondolta komolyan.Aztán,hogy szakítsunk,utána mégsem.Meguntam.Kimondtam én,hogy fejezzük be,nem akarta,érzésekről beszélt.Ezzel visszarántott.Ugyanúgy padlót fogtam,mert ismét szakítani akart.
2013. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát ez a p*öcs/csaj eléggé hülye volt bocsi.
2013. szept. 23. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!